N. Rosbergas: M. Schumacheriui nenusileidau (57)

N. Rosbergas: M. Schumacheriui nenusileidau
logo 2010 Kovo 04 d. 10:42, Mercedes
Artėjant „Formulės-1“ sezono pradžiai, Nico Rosbergas pareiškė bandymuose greičiu nenusileidęs garsiajam savo partneriui „Mercedes“ komandoje Michaeliui Schumacheriui ir žadėjo vokietį šiemet bent kartais įveikti kovoje dėl pergalių lenktynėse.
„Sunku pasakyti. Mes retai buvome toje pačioje trasoje tą pačią dieną“, - vokiečių „Bild“ paprašytas pasakyti, kas buvo greitesnis treniruotėse, sakė jaunasis pilotas.
„Manau, kad po šių bandymų Michaelis šiek tiek labiau mane gerbia, kas man yra svarbu. Labiausiai norėjau parodyti komandai, kad bolidas važiuoja lygiai taip pat gerai, kai prie vairo sėdžiu aš.“
N. Rosbergas pažymėjo, kad stengsis trasoje būti lygus M. Schumacheriui ir kartais jį įveikti kovoje dėl pergalių.
„Aš tikrai būsiu lygus jam ir šiemet laimėsiu lenktynių. Tam, kad tai pasiekčiau, turėsiu kartais jį įveikti“, - sakė kol kas nei vienerių „Formulės-1“ varžybų dar nelaimėjęs pilotas.
„Vis dėlto, Michaelis yra geriausias visų laikų lenktynininkas – ir jis yra taip vadinimas tikrai ne be pagrindo“, - teigė jis.
N. Rosbergo nuomone, M. Schumacheris čempionate tikrai neatrodys prasčiau už pirmaujančiose komandos važiuojančius jaunus lenktynininkus, tačiau kartu vokietis pažymėjo, kad kartais net ir lyderiams teks atsidurti pirmojo dešimtuko apačioje.
„Taip nebus, tačiau bandymuose susidarė vaizdas, kad yra bent keturios viena nuo kitos pajėgumu beveik nesiskiriančios ekipos“, - paklaustas, ar legendinis sportininkas neuostys jaunimo dulkių, sakė jo partneris.
„Taigi, vienas iš šių aštuonių lenktynininkų geriausiu atveju galės būti tik aštuntas“, - pridūrė jis.

Komentarai (57)
Ayrton_4eva
| 03/06 18:01 Atsakyti
Tamsta T-Ervi, as sutve vartoju pagal paskirti. Ty zmonems, kurie negali neprimindineti ir taip jau aiskiai zinomu dalyku. Cia kaip per amerikoniskas varzybas (ar tai krepsinis ar tai dar kokia nors sporto saka) kada komentatorius n kartu ta pacia pasakaite pasakoja. Tas pats kaip prie kiekvienos zinutes, 1_P primena koks niekingas Schumas ir tt. Nu ar butina? Kam reikia tas zino. As Ayrtono nekisu i kiekviena zinute. Ai zodziu kas norejo tas suprato. Tiesiog nebutina izvelgt 7x cempiono ivairiam kontekste. O jei 1_P tikrai protingas, butu idomu jei komentuotu daugiau apie dabarti, o ne praeiti.
1_Protingas
| 03/06 12:15 Atsakyti
paganini > sulyginai šūdą (į) su bandute....Vienas reikalas kapstytip po kelis taškelius, o kitas reikalas, kai ateina 3 savaičių atostogos, ferari staiga nuskrenda pas FIA ir ši staiga nutaria, kad Mišelin padangos nelegalios ir kad jas reikėtų kurti iš naujo. bandymai tuo metu draudžiami :D LOL as ne? bet su lolu ir titulas.... kalbam apie atvirus pasakymus, kad FIAn nupirko ferari išmokomis, kad šaika organizavo ne sportą o šou ir kalė bapkes... ką taai turi panašaus su keliais taškeliais, kokiose nors gonkėse?
Paganinis
| 03/05 18:07 Atsakyti
Nėra nei vieno angelo sparnais, kaip ir nei vieno su ragais ir šakėm. Labai dėl daugelio titulų galima ginčytis ir aiškintis, bet kiek aš žiūriu formulę - nei vienas titulas nebuvo atimtas. Net iš Raikoneno kai jį praleido Massa (atsiprašau Raikonenas jį gi 100% aplenkė) ir Maclarenai galėjo putotis kiek tik nori, nes porai bolidų galėjo atimti taškus ir čempionas būtų kitas. Bet kažkodėl to nedarė. Faktas - Raikonenas čempionas, Kaip ir Hamis, kaip ir alonsox2, kaip ir Batonas, kaip ir Shumis 7x. Ir nei vienas normalus žmogutis nekapsto šūdo ir neaiškina, kad alonso vertas tik vieno titulo, Shumis tik 4, o Hamis su Raikonenu iš vis fuksiorai. Visi ne *** puikiai supranta, kad visi jie čempionai ir to verti iki paskutinės kruopos. Nes loozeriai čempionais, ypač daugkartiniais netampa.
T-Ervis
| 03/05 17:32 Atsakyti
Atsirado vienas kuris visus kenčia...
konenas
| 03/05 15:08 Atsakyti
Terviui nepaaiskinsi jis gi antiferrasumaceristas ir ypac nekencia ju fanu.
dr._Lauda
| 03/05 15:03 Atsakyti
aiskintojau> jo, o alonzas tik siaip ne laiku ir ne vietoj atsirado :)
T-Ervis
| 03/05 15:01 Atsakyti
dr._lauda >> Teisybės dėlei reikėtų pažymėti,kad tas kitas daužėsi ne dėl Alonso titulo...greičiau dėl renukų gyvybės.Dalykai skirtingi,bet tau negi paaiškinsi.
dr._Lauda
| 03/05 14:17 Atsakyti
Leila> o alonza pamirsai? :) muckvykeris, del kurio kiti dauzosi i siena, juk nieksu komandoje dabar...
instruktorius
| 03/05 14:16 Atsakyti
T-Ervis> teisinga ir protinga kritika visada yra priimtina. Ne išimtis ir Schumis.
1_Protingas
| 03/05 14:11 Atsakyti
Airtonai > nu to labiausiai norėtų ne vien šumis, bet ir visi jo fanatikai. Norėtų pamiršti praeitį ir matyti tik 7x. Bet, kad ir kaip jiems norėtųsi, niekada nieks neištrins šumio ir ferų niekšybių... Viena tik viltis jiems, kad nešvariausio lenktynininko vardas bus kada nors patrauktas nuo šumio... Hamiltonas jau dabar jį norėtų pasiimt dėl titulų. Nežinau ar tai bus Hamiltonas ar kas kitas,... o gal taip ir nepaims niekas....
×

TOP naujienos