N. Rosbergas stebisi greičio stoka (1)

N. Rosbergas stebisi greičio stoka
logo 2015 Liepos 25 d. 18:28, Pirelli
Po šiandien Vengrijoje įvykusios F-1 kvalifikacijos Nico Rosbergas negalėjo paaiškinti kodėl jis greičiu nesugebėjo prilygti „pole“ poziciją iškovojusiam komandos draugui Lewisui Hamiltonui.
Vokiečiui sunkiai sekėsi suvaldyti bolidą, tačiau pavyko iškovoti antrą startinę poziciją. Bet nuo L. Hamiltono vokietis atsiliko puse sekundės.
„Neturiu paaiškinimo“, – po kvalifikacijos sakė N. Rosbergas.
„Kvalifikacijoje viskas klostėsi pagal planą, tačiau man trūko greičio. Dėl nežinomų priežasčių tiek vakar, tiek šiandien važiavau tai lėčiau, tai greičiau. Turime išsiaiškinti kodėl taip yra. Tikrai nesu patenkintas tuo, kaip šiandien viskas susiklostė.“
N. Rosbergo teigimu, jo bolido nustatymai labiau turėtų tikti lenktynėms, tad sportininkas nepraranda vilties nugalėti rytojaus varžybose.
„Nemanau, kad sutaupiau minkštų padangų komplektą, tik ne šį kartą. Kvalifikacijoje bolidas daug slidinėjo, bet pažiūrėsime kaip viskas klostysis lenktynėse. Rytoj aptarsime kokią taktiką naudosime varžybų metu. Kalbant apie bolido sureguliavimą, jis labiau skirtas lenktynėms. Ne to norėjau, bet dabar nieko nebepakeisi.“
[gallery id=1136 rand=rand]

Komentarai (1)


F-algis-1
| 2015 Liepos 25 d. 19:41
kokia dar taktika svarstyt?? :) suks i boxus po Hamio ir viskas :). tokia ir taktika.
×

F-1.lt pulsas