N. Rosbergas: vertinant talentą, L. Hamiltonas - geriausias iš visų

N. Rosbergas: vertinant talentą, L. Hamiltonas - geriausias iš visų
logo 2021 Spalio 18 d. 21:55, Mercedes

F-1 čempionas Nico Rosbergas įvertino buvusius komandos draugus „Mercedes“ ekipoje. Anot vokiečio, vertinant vien tik talentą, Lewisas Hamiltonas yra geriausias iš visų.

Daugiausiai čempionų titulų F-1 istorijoje yra iškovoję minėtasis L. Hamiltonas ir Michaelis Schumacheris - po septynis. Tačiau britui dar priklauso daugiausiai iškovotų „pole“ pozicijų, pergalių ir prizinių vietų rekordai.

N. Rosbergas „Mercedes“ komandai kartu su M. Schumacheriu atstovavo nuo 2010 m. iki 2012 m. O nuo 2013 m. daugkartinį čempioną ekipoje pakeitė minėtasis L. Hamiltonas. Tuo tarpu N. Rosbergas, įveikęs britą ir čempionu tapęs tik kartą, iš sporto pasitraukė pasibaigus 2016 m. sezonui.

„Lewisas yra tiesiog nepaprastai talentingas, pagal talentą jis tikriausiai yra geriausias iš visų. Tas jo instinktas yra fenomenalus“, sakė N. Rosbergas.

Vis dėlto už darbštumą ir aistrą vokietis geriau įvertino M. Schumacherį. Anot sportininko, Schumacheris naudojosi kiekviena galimybe dalyvauti bandymuose, o L. Hamiltonas jų niekada nemėgo.

„Didelis skirtumas tarp jų yra darbštumas. Lewisas nekenčia bandymų. O Michaelis, kuris bandymuose dalyvaudavo kiekvieną dieną, nors ir yra septyniskart pasaulio čempionas, jis žinojo, kad vis tiek galima kažko išmokti bandymų metu. Tai tiesiog darbštumas, aistra.“

M. Schumacheris buvo gerai žinomas dėl psichologinių žaidimų, su kuriais teko susidurti ir N. Rosbergui, kai likus 10 minučių iki kvalifikacijos pradžios Monake, M. Schumacheris užsidarė tualete.

„Monake, garaže, buvo tik vienas tualetas. Ir tada Michaelis nuėjo į jį likus dešimčiai minučių ir užsirakino. Jis žinojo, kad prieš sėsdami į automobilį, prieš kvalifikaciją turime nueiti į tualetą. Jis buvo užsirakinęs duris. Aš būdamas lauke į jas vis trankiau. Jokios reakcijos iš jo, o aš ėmiau panikuoti. Taigi, galiausiai turėjau tai padaryti kažkur kampe. Atsiprašau už detales. Lewisas irgi gali tai padaryti, bet jis nėra toks, jog visą dieną skirtų tokiems dalykams daug dėmesio.“

Anot N. Rosbergo, L. Hamiltonas puikiai išnaudoją žiniasklaidą savo naudai.

„Ką jis daro labai gerai, tai puikiai išnaudoja žiniasklaidą. Jis elgiasi labai, labai gudriai. Net ir trasoje, kai patenkama į ne visiškai aiškias situacijas, sugeba padaryti taip, jog incidentas įvyko ne dėl jo kaltės. Visada kaltas varžovas.“

Šiemet L. Hamiltonas dėl čempiono titulo kovoja su Maxu Verstappenu. Sėkmės atveju, britas taptu vieninteliu F-1 pilotu, kuriam pavyko iškovoti aštuonis pasaulio čempiono titulus.

N. Rosbergas sako, kad tai būtų pelnytas L. Hamiltono pasiekimas. Vokietis taip pat dar kurį laiką galėtų pasidžiaugti tuo, jog nuo 2014 m. tik jam pavyko įveikti britą.

„Dabar nėra taip, jog galėčiau sakyti:, „Ei, Michaelis yra vertas to rekordo“. Lewisas buvo tikrai velniškai greitas ir aš galiu pasidžiaugti, kad tada jį įveikiau pilotuodamas tokį patį automobilį.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2024 sezono taškai: 575
Komanda: Mercedes Amžius: 39 m.
Plačiau
Charlesas Leclercas
Pilotas: Charlesas Leclercas 2024 sezono taškai: 9
Komanda: Ferrari Amžius: 26 m.
Plačiau
Michaelis Schumacheris
Pilotas: Michaelis Schumacheris 2024 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 55 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0