N. Rosbergui nerimą kelia „Pirelli“ padangos (11)

N. Rosbergui nerimą kelia „Pirelli“ padangos
logo 2014 Balandžio 04 d. 22:07, Daimler
„Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas po šiandien Sakhiro (Bahreinas) trasoje įvykusių laisvųjų treniruočių neslėpė, kad jam nerimą kelia „Pirelli“ padangos.
Vokietis praėjusį savaitgalį Malaizijoje nesugebėjo rimčiau pasipriešinti pergalę iškovojusiam komandos draugui Lewisui Hamiltonui, kadangi turėjo bėdų su padangomis.
N. Rosbergas liko patenkintas savo pasirodymu šiandien Bahreine vykusiose laisvosiose treniruotėse, tačiau pridūrė, kad sportininkų laukia naujas iššūkis.
„Pasirodžiau gana gerai“, – sakė „Mercedes“ pilotas N. Rosbergas.
„Problema, su kuria susiduriame, yra ta, jog atkarpos pabaigoje padangos pasidaro per šaltos. Dėl to gali kilti bėdų visiems.“
„Mercedes“ puikiai pasirodė Sakhiro (Bahreinas) trasoje žiemą vykusių bandymų metu. Tačiau N. Rosbergo teigimu, dabar tai nieko nereiškia.
„Dabar turime visai kitaip reguliuoti bolidą, kadangi važiavimai vyksta vakare. Taigi tai, ką čia pademonstravome bandymų metu dabar nieko nereiškia. Tai visiškai neįprastos sąlygos, kadangi yra itin vėsu. Tad turime prisitaikyti prie tokių sąlygų ir kuo geriau sureguliuoti bolidą.“


Komentarai (11)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Jekesas
| 04/05 16:17 Atsakyti
MS is da best >>> Hamiltonas turi čempioniškos patirties, ty.y. žino kaip galima laimėti čempionų titulą paskutiniame rate, o Rosbergas tokioj situacijoj gali suskystėti, gavęs progą kovoti dėl čempiono titulo, bet žinoma, aš neturiu didesnių priekaištų Rosbergo atžvilgiu tai tikrai geras pilotas ir Mercedes duetas yra vienas lygiaverčių ir stipriausių visoj rikiuotėj, net nepabijosiu pasakyt jog tikrai geresnis dueatas už Ferrari dueatą.
MS is da best
| 04/05 09:39 Atsakyti
jekesas> tik neapsitriesk su tuo gerumu.
sunku pasakyt sebas ar lh geresnis.
+rosbergas praeito sezono pradzioj irgi vangiai atrode, o sezono pabaigoj atvirksciai.
lh biski geresnis, gal ne tai kad geresnis, bet tiesiog cempioniskesnis, bet tarp ju tarpas mazas ant tiek, kad cempionas greiciausiai paaiskes tik paskutinem etape
Jekesas
| 04/05 07:56 Atsakyti
Rosbergas man primena Rosbergą ir jos toli gražu nėra toks geras kaip Hamiltonas ir vargu ar kada bus, klasių skirtumas yra, Rosbergas yra stabiliai geras pilotas, o Hamiltonas absoliučiai geriausias šiuo metu pilotas pasaulyje pridedant ir Mercedes nuopelnus sukuriant tokį greitą žvėrį. Aišku Red bull bandys vytis, bet bus nelengva, gal ir pasivys bet abejoju ar aplenks, o sezono pradžioj susikrauta persvara gali tapti lemiama.
gigster
| 04/05 01:02 Atsakyti
Paskutiniu sesonu metu man rosbergas vis labiau i buttona (ar net veteli) panasus: gali buti greitas ir pastovus ir su vienvaldziu bolidu tikrai konkirensingas, bet tikro cempionisko greicio ir agresijos jam truksta, kar galetu buti tikrai geriausias rikiuoteje
Kimis Valdo
| 04/05 00:41 Atsakyti
Songoku Lee>>> pritariu. Panašu, kad jis yra lygus savo tėvukui Keke, kurį nežmoniškai gerbiu. Bet va to stipraus greičio trūksta. Gal dar pavyks jį išspausti
Songoku Lee
| 04/04 23:51 Atsakyti
Labiau jis ne dėl padangų, o dėl to, kad ant gryno greičio esant normaliom sąlygom niekad daugiau Hamiltonui nebepasipriešins nerimautų.
žiūrovas f-1
| 04/04 22:38 Atsakyti
Viskas bus OK, relax. Nereikia tik apie tuos bandymus galvoti, kurie vyko ten(Bahreine), nes jie jau praeitis.
deivec
| 04/04 22:35 Atsakyti
sokoladu vadindami kitus...pasiziurekite i veidrodi...kaimo obuolmushiai....
MS is da best
| 04/04 22:32 Atsakyti
na sokoladas kai dadejo smegenu ir nebesitranko i sienas, kaip kokie nevykeliai perezas, makdonaldas ar raikonenas, tai patapo rimta gresme vetteliui.siuo atveju jis netgi geresnis pilotas uz rosberga, bet manau tas susiims, bent jau tiek kad palaikytu intriga iki champioato pabaigos.
333+333
| 04/04 22:26 Atsakyti
dar pora geru sokolado paisrodymu ir pergaliu tai nico jau prades panikuot ir retai kada pasipriesins :)
×

TOP naujienos