N. Todtas: D. Kvyatas žino, kad kito šanso jis jau neturės

N. Todtas: D. Kvyatas žino, kad kito šanso jis jau neturės
logo 2019 Vasario 08 d. 13:17, Pixabay

Praleidęs vieną sezoną, Daniilas Kvyatas sugrįžta į „Toro Rosso“. Rusų lenktynininko vadybininkas Nicolas Todtas yra įsitikinęs, kad Daniilas per tą laiką tapo brandesnis ir kitaip žiūri į darbą.

Nicolas Todtas: „Formulėje-1“ visuomet yra labai sudėtinga gauti antrąjį šansą. 2016 metais Kvyatui buvo labai nelengva, kuomet jį iš „Red Bull“ pervedė į „Toro Rosso“, o dar po metų jis apskirtai neteko vietos „Formulėje-1“. Visą tą laiką jis užsiėmė savianalize, kad išsiaiškintų, kas atsitiko ir gana sėkmingai padirbėjo su „Ferrari“ simuliatoriumi.

Jo situacija man primena Felipes Massos sugrįžimą į „Sauber“ 2004 metais. Po dviejų metų jis jau lenktyniavo „Ferrari“ kartu su Michaeliu Schumacheriu. Aš nenoriu atsiduoti svajonėms, bet Daniilas yra talentingas lenktynininkas ir geras sportininkas, neužmirštantis ir kultūrinio vystymosi. Jis skaito Tolstojų ir Dostojevskį. Jis labai protingas ir savikritiškas žmogus. Dabar jis sugrįžta į „Formulę-1“ būdamas mažiau emocionalus ir kur kas brandesnis. Suprantama, kad jam reikės siekti rezultatų, bet jis taip pat supranta, kiek svarbus yra šitas šansas ir kad kito jis jau tikrai neturės“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218