NASCAR fanklubas

Jūs esate čia:
2015 Spalio 31 d. 16:12

Būtų graudžiai juokinga jeigu Kyle Busch susivyniotų titulą. Spėju neblogas karas kiltų. :D

2015 Spalio 31 d. 16:39

Karas kiltų ir jei harvick arba logano laimetų. Nes po to kaip jie elgėsi paskutinėse 2 lenktynėse ant jų žiauriai pikti turėtų būt bent 4-5 lenktynininkai. Šiaip jei ryt logano ir harvick rikiuotės vidury bus kažkur, tai neblogos skerdynės turėtų būt, ypač, turint omeny, kad martinsvilio ovalas yra turbūt idealiausia vieta kerštui.

2015 Lapkričio 01 d. 13:38

lauris00>> Greičiausiai nesupratai mano minties. Kyle Buschas praktiškai pusę sezono praleido dėl traumos, bet kovoja dėl titulo dėka "protingos" čempionato sistemos. Laimi vienas lenktynes prieš Chase ir jau tęsi kovą dėl titulo. Nulis logikos tokioje sistemoje. Komandiniam sporte kaip krepšinis, futbolas, ledo ritulys ir t.t., tokia sistema gal ir tinka, bet tik ne autosporte.

2015 Lapkričio 02 d. 21:19

bush>> Dėl kyle'o, tai nemanau kad yra blogai tai, jog jis pateko į chase, nes, kad tą padarytų jis tikrai padarė labai daug ir įrodė, kad yra vertas ten būt. Ir be to, 1 pergalės, o, greičiausiai, net ir dviejų jam būtų neužtekę, norint būt chase, nes dar reikėjo ir į top30 pagal taškus patekt - tai yra, pavyt dalį tų lenktynininkų, kurie nuvažiavo daugiau lenktynių. O tai padaryt buvo žiauriai sunku (jei neklystų, kai buvo iškovojęs jau 2 pergales jis dar neturėjo garantuotos vietos chase). Kas dėl vakar lenktynių, tai įvyko kas ir turėjo įvykt - kenseth'o kerštas pavyko, tik turbūt niekas nesitikėjo, kad jis toks žiaurus bus. Ryt turėtumėm sužinot, kokia bauda jo laukia už tą crash'ą vakar. Jaučiu bus diskvalifikacija keliom lenktynėm. :)

2015 Lapkričio 24 d. 19:40

Kaip sakiau, taip ir įvyko - Kyle'as laimėjo. Absurdo teatras kažkoks. Taip, jis stengėsi ir daug kam įrodė, jog praleidus tiek lenktynių, galima tapti čempionu. Kita vertus, tai nėra labai sąžininga kitų pilotų atžvilgiu...

TOP naujienos

F-1.lt pulsas