Naujos F-1 ekipos galės praleisti po 3 lenktynes? (14)

Naujos F-1 ekipos galės praleisti po 3 lenktynes?
logo 2010 Vasario 04 d. 07:52, US F1
„Formulės-1“ komisija leido naujoms komandoms praleisti po trejas lenktynes, remdamasis savo šaltiniais skelbia sporto specialistas Jamesas Allenas.
Tvirtinama, kad leidžiama praleisti bet kurias iš 19 pirmenybių varžybų. Tai reiškia, kad kai kurios ekipos gali nepasirodyti pirmuosiuose trijuose čempionato etapuose Bahreine, Australijoje ir Malaizijoje ir debiutuoti tik balandžio viduryje Kinijoje.
Šiemet „Formulės-1“ čempionate turėtų lenktyniauti keturios naujos komandos: „Campos“, „Lotus“, US F1 ir „Virgin“. Jei dėl „Lotus“ ir „Virgin“ didelių abejonių nekyla, tai į kitų dviejų ekipų galimybes žiūrima gerokai įtariau. Jos kol kas nepaskelbė nei savo bolidų pristatymų datų, nei konkrečių bandymų planų.
Vienos iš naujokių žlugimo laukia vietos dalyvauti „Formulės-1“ čempionate neturinti „Stefan“ komanda, jau apsirūpinusi uždarytos „Toyota“ ekipos sukurtais bolidais, varikliais ir technine pagalba.

Komentarai (14)
gytisz
| 02/05 16:12
Mantas18, pritariu tau. Visiška nesąmonė. Mano nuomone, sąlygos naujoms komandoms turi būti identiškos kaip ir senbuvėms.
Mantas18
| 02/04 21:36
Man patiko:)
padarom dvejes f-1. 10 etapu varo 6 komados ir 9 etapus varo kitos komandos! zajebys butu ane???
dar gali padaryt kas turi didesni biudzeta tam bendzino pil galima kes neturi tas tegul taupo. pilnais bakais varo. Idiotizmas!!!
nepaprastai
| 02/04 18:01
ko daugiau dalyviu- to idomiau. Manau, visiem ziurovam nuo to tik butu neidomiau, jeigu lenktynese sumazetu komandu. Tad, man keistas kaikuriu pinokiu baksnojimas i 'raide', neva taip parasyta ir taip negalima.
Samogitian
| 02/04 16:46
Juokingai atrodo stumimas ant Campos, kai patys leidžia 3 lenktynes praleisti. Bernis per daug stumia Stefan i Campos vieta; čia kvepia asmeninių santykių aiškinimasis su Teixeira ir jo noru dalyvaiti F-1.
žiūrovas f-1
| 02/04 16:33
Nesamone. Jai negali pradeti vaziuoti nuo sezono pirmojo etapo, tada is vis nereikia lenktyniaut F-1.
BigUns
| 02/04 13:00
komandu tiek daug kad net nesvarbu jei visos nesusirnks
db
| 02/04 12:57
Kiek galima ant campos ir usf1 važiuot? Kokios dar abejonės dėl jų dalyvavimo? Apskritai, ne jums,f-1.lt, spręst, kas važiuos o kas ne. Čia naujienų portalas o ne bobučių plepalų ir gandų pasvarstymo puslapis. Be pagrindo, bent jau dėl usf1 jūs abejojat.
senis123
| 02/04 12:51
kazkaip dvigubi standartai ...susidaro ispudis kad tie naujokai bando auksciau bambos sokt kai nesiseka fia kartele nuleidineja ... idomu kodel norima isvest is kantrybes turtingus dalyvius kad tie nusispjautu ir susivyniotu meskeres o prsivilioti klounus...
Nuno
| 02/04 11:04
Grengas> jei tikesim visais gandais, auditu gali ir neprireikti. Jei is tiesu Camposas skolingas Dallarai, o sitie parduos F1 programos "intellectual property" (pirkeju sarase minimas tik Stefanovicius), Campos liks be bolido ir tures pasitraukti gal net iki pirmojo etapo. Manau, Stefan siaip sau nepristatinetu ir nebandytu bolido.
Grengas
| 02/04 10:52
Na jo, iš pradžių tas Stefan projektas atrodė nelabai patikimai, bet dabar, manau, būtų didžiausia klaida neleisti jiems startuoti. Negi jiems reiks laukti ketvirtųjų lenktynių, kuriose paaiškės, kad viena iš naujokių negali startuoti ir jose? Manau, FIA turi padaryti kažkokį auditą (juk jau darė US F1 bazėje) ir nuspręsti, ar komandos yra tinkamai pasiruošusios, o jei ne - atiduoti vietą Stefan, o tiems dar baudą išrašyti.
×

TOP naujienos