naujos F-1 savaites "perliukai"

2002 Gegužės 10 d. 08:27

pradziai atsiverskit 13 puslapi... Gerai nusimanantiems, bet kox lameris paziurejes tikrai pagalvos, kad Mike Gascoyne tikrai jau gerokai praplikes ir dirba McLaren'e, o Adrian Newey - Renault... Na, sakysim cia 13 puslapis, visko pasitaiko, ne veltui F-1 13 numerio nera. dabar 33 puslapiux. Nuo kada McLaren'e motoras idetas prieki? negi taip toli i miniatiurizacija nukeliavo Mercedes? Turbut p.K.Kaikaris ir visa F-1 savaites redakcija gerokai pasvente pries si numeri ar ka? Gal dar kas radot tokiu "perliuku"? :)

2002 Gegužės 10 d. 10:03

4 puslapis, apie broliukus, antro stulpelio 3-4 eilutes: "... M.Schumacheris šiemet pernė penkias pergales iš keturių ..." Matosi, kad tikras gerbejas straipsneli rase ;)

2002 Gegužės 11 d. 15:06

ash tai ish pradzhiu net nezhinojau ka daryti ar verkti ar juoktis (paskui nusoredzhiau nusizhvengti isterishku juoku). pi*dec zhmones sugeba ish McLaren padaryti cirka. skaitau apie apie aerodinamika, o ten pasirodo, kad Denisas negali paisrupinti galingo motoro. skaitau apie motorą, o ten mol McLarenas kaip visada pirmauja. nu nzn kas per bardakai.

2002 Gegužės 11 d. 20:06

as biski joosu gerb. leidejai nesuprantu.Buvo zurnalas apie ferrari bolida ir virselis ferrariskas, buvo apie Williams ir viorselis su williams, o kai mclarenu eile atejo, tai virselis vistiek ne su mclaren.

2002 Gegužės 11 d. 22:18

Ir dar, kodel f-1.lt rengejai dar nepakeite seno zurnalo virseli i nauja.

2002 Gegužės 13 d. 10:24

Klaidu daro visi! Daugelis ju kliuvo McLaren bolido aprashymui. Motoro ir aerodinamikos straipsniai sukeisti vietomis, bet tai kas, juk tai esmes nekeichia. Kritikuoti galim visi, pvz
ash galiu pasiskust (eilini kart), kad Kristijonas su Arunu vel spoksojo tik i technini monitoriu, komentuodami F1 austrijos Gp. Tik labai abejoju ar tai kanors pakeis, todel geriau palinkekim sekmes ir gal tada mazhiau klaidu bus :)

2002 Gegužės 13 d. 12:08

Geras tas zurnalas, o klaidos tai neesmines, kas norejo tas viska atsirankiojo ir susideliojo i savo vietas.

2002 Gegužės 13 d. 19:37

1. Kas dirba- tas klysta
2. Kas mažiau dirba- tas mažiau klysta
3. Kas nedirba- tas neklysta
4. Kas neklysta- tą paaukština pareigose

:)
O jei rimtai- tai matosi, kad žmonės versdamiesi per galvą net naktimis nemiega. Tik va kodėl neišsimiegama ir po žurnalo išleidimo, tai jau nesuprantu. Kaip kitaip, jei ne "sunkia galva", paaiškinti Austrijos GP komentavimą?

2002 Gegužės 14 d. 14:13

teisutis> jo komentavimas kaskoks keistas buvo... Del zirnalo klaidu, tai juk galima viena asmeni priimti i darba per menesi dviems dinom, kuris tas klaidas surastu, juk F-1 savaite as perskaitau per po ra h ir man visos klaidos kaip ant delno matosi... o juk uz mane yra 100 tukstanciu protingesniu... 5Lt mokedamas as noriu zurnalo be klaidu!!!!

2002 Gegužės 15 d. 08:49

Komentavimas kiek nerealnas buvo. Kai buvo reklamine pauze ir ji kazkaip per anksti pasibaige, kaip tik ejo TS ir NH incidento pakartojimas. Tai pasigirdo is komentatoriu garsas zzzzzviuuuuubudikshttttttttt ir tada jau jie pasake, kad va reklamines pauzes metu labai emocionaliai aptarinejome incidenta... o siaip ne vienas ziurejau race'a, tai kai Volungevicius 3-iaji ar 4-aji pasake kad nemateme (nematome, neturime galimybiu pamatyt), nors mes ziurovai tikrai ta momenta matem, pasigirdo replika - nu ka tu zmogau gali pamatyt ziuredamas i alus bokala...

2002 Gegužės 15 d. 18:12

PauliusMS> he he, tik tiek, kad jie abu tuomet matyt žiūrėjo ne į alaus bokalą, o į antrą ekraną, kur eina statistiniai duomenys. Jau anksčiau siūliau- kadangi komentuoja dviese- pasiskirstyti, kas atsakingas už vaizdą, kas už duomenų kanalą, ir tokių klaidelių stipriai sumažėtų.

TOP naujienos