Naujos variklių taisyklės gali įsigalioti vėliau nei 2021 m. (4)

Naujos variklių taisyklės gali įsigalioti vėliau nei 2021 m.
logo 2018 Rugpjūčio 24 d. 00:24, Daimler

Neprarasdami vilčių ir siekdami sudominti naujus gamintojus, F-1 valdžios atstovai svarsto atidėti naujų variklių taisyklių įsigaliojimą.

F-1 savininkė „Liberty Media“ ir motorų gamintojai ne vieną mėnesį aptarinėjo kokios turėtų būti naujos taisyklės bei jėgainės formatas. Susirinkimuose taip pat dalyvavo potencialūs gamintojai: „Porsche“, „Aston Martin“ ir „Cosworth“. Bet vis atidėliojant taisyklių paskelbimą ir esamų gamintojų norui išsaugoti MGU-H, potencialiai naujų gamintojų noras įžengti į F-1 sumažėjo arba visai dingo. Tad dabar svarstoma atidėti naujų taisyklių įsigaliojimą.

„Mes norime pabandyti ir sukurti techninį reglamentą, kuris būtų patrauklus ne tik dabartiniams, bet ir naujiems variklių gamintojams. Turime gerai pagalvoti, ar 2021 m. yra tinkamas metas naujoms taisyklėms įsigalioti. Galbūt turėtume palaukti kol būsime tikri, jog pokyčiai į čempionatą pritrauks naujus gamintojus“, - sakė F-1 sporto skyriaus vadovas Rossas Brawnas.

„Žvelgiant į viską iš sporto taisyklių pusės, manau, kad dar yra daug dalykų, susijusių su varikliais, kuriuos galėtume padaryti. Galėtume apriboti jų bandymų laiką gamyklose, atnaujinimų skaičių sezono metu ir taip toliau. Kalbant apie variklius, turime apsispręsti: dabar tinkamas metas revoliucijai ar evoliucijai?“


Komentarai (4)
Loyal to Ferrari
| 08/24 12:07 Atsakyti
Aha aha, grazinkit upgrade tokenus. bus labai labai gerai. padauges veiksmo ir visos komandos taps lygiom.
A85 logo rėmėjas
| 08/24 10:36 Atsakyti
Kiek suprantu, Liberty nors ir pralošė dėl variklių formato, bet tikriausiai viena iš dabartinių variklių palikimo F1 sąlygų buvo biudžeto lubų įvedimas. To aiškiai niekur nėra pasakyta, bet Liberty kažką turėjo gaut nusileisdama variklių gamintojams, nes šito viso variklių formato keitimo vajaus tikslas buvo sumažinti išlaidas dalyvavimui F1. Ir kaip suprantu jau nuo kitąmet bus pradedamos taikyti biudžeto lubos (150M, jei gerai atsimenu). Na, tai kaip ir savo tikslą dalinai pasiekė.
YZF
| 08/24 09:30 Atsakyti
Nu ka, dar vienas Liberty FAIL'as. Su varikliais irgi nieko nesigavo. Komandos pasake ne, ir tie graziai su viskuom sutiko.Butu Bernis, butu naujas formatas ivestas ir visi vaziuotu su naujais varikliais (o kur jie desis).
Micius
| 08/24 08:20 Atsakyti
Ech... gaila kad nėra KERS... O mapingą apskritai reikia uždrausti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas