Nepaisant avarijos M. Verstappenas labai patenkintas pirmąja diena (2)

Nepaisant avarijos M. Verstappenas labai patenkintas pirmąja diena
logo 2017 Birželio 23 d. 19:37, Red Bull/Getty Images

Maxas Verstappenas penktadienio treniruotėje buvo greičiausias ir negana to, treniruotę užbaigė avarija. Olandas abejose treniruotėse buvo pirmas, o jo komandos draugas Danielis Ricciardo pateko į trejetą abu kartus.

„Tai buvo pats pozityviausias penktadienis šiame sezone. BÅ«ti pirmam su neidealiu ratu yra fantastiška. Išvažiavau iš garažo bÅ«nant geltonai vėliavai, virtualiam saugos automobiliui ir neturėdamas galimybės sušildyti padangų, buvimas pačiame viršuje tikrai suteikia daug pozityvo“, - kalbėjo M. Verstappenas.

„Išlikti ten bus labai sunku, bet bent jau turime geresnį tempą negu įprastai. Bolidas nuo pirmų akimirkų trasoje veikė labai gerai“, - pridėjo lenktynininkas.

M. Verstappenas antrojoje treniruotėje geriausią ratą įveikė per 1:43.362 ir viena dešimtąja sekundės aplenkė antroje vietoje likusį Valterį Bottą.


Komentarai (2)
sparcis
| 06/24 12:13 Atsakyti
VA VA , mane tai pat domina , koks poziuris ir komentarai bus po kvalos . Na visko gali buti , ir RedBull gali issauti si etapa , taciau jeigu to nebus , tai sulauksime astriu komentaru manau is Verstapeno puses .
žiūrovas f-1
| 06/23 19:47 Atsakyti
Idomu, kaip Maxas kalbes ryt po kvalos?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas