Geriausi rezultatai
9 vieta: 2014 m.
PILOTAS
27. Nico Hulkenbergas

Nico Hulkenbergas 2009 m. debiutavo GP2 čempionate ir iškart laimėjo šias pirmenybes, kartu pelnęs ir 5 pergales lenktynėse.

2008 m. jis tapo Europos „Formulės-3“ čempionu, 2006 m. pelnė 9 pergales „A1 GP“ pirmenybėse, o metais prieš tai triumfavo Vokietijos „Formulės-BMW“ serijoje.

2009

N. Hulkenbergas tampa „Williams“ komandos pilotu bandytoju. Taip pat dalyvauja GP2 serijos lenktynėse.

2010

Vokietis debiutuoja „Formulės-1“ čempionate. Per sezoną jam pavyksta pasižymėti Vengrijos GP lenktynėse – užimama 6-oji vieta. Iš viso per metus N. Hulkenbergas pelno 22 taškus ir galutinėje rikiuotėje užima 14-ąją poziciją.

2011

Nepaisant gero pasirodymo praėjusiame sezone, N. Hulkenbergui nepavyksta išsaugoti lenktynininko vietos „Formulėje-1“. Jis vėl grįžta prie piloto-bandytojo pareigų („Force India“).

2012

Vokietis grįžta į lenktynes, vairuodamas „Force India“ bolidą. N. Hulkenbergas Belgijoje iškovoja 4-ąją vietą. Pilotui pavyksta surinkti 63 taškus ir sezono pabaigoje tenkintis 11-ąją vieta.

2013

N. Hulkenbergą pasikviečia „Sauber“ ekipa. Lenktynininkas pelno 51 tašką ir galutinėje įskaitoje lieka 10-tas.

2014

N. Hulkenbergas dar kartą apsivelka „Force India“ komandos kombinezoną. Surinkti 96 taškai ir užimta 9 vieta čempionato įskaitoje. Tai aukščiausia vieta per vokiečio karjerą „Formulėje - 1“.

2015

N. Hulkenbergas toliau atstovauja „Force India“ ekipai, tačiau šis sezonas ne toks sėkmingas kaip praėjęs. Vokietis surinko 52 taškus bei užėmė 10 vietą čempionate bei nusileido komandos draugui Sergio Perezui.