Nyderlandų politikas paragino į „Formulę-1“ sugrąžinti starto rikiuotės merginas (4)

Nyderlandų politikas paragino į „Formulę-1“ sugrąžinti starto rikiuotės merginas
logo Birželio 14 d. 18:58, Pirelli

Nyderlandų politikas Roy'us van Aalstas norėtų, jog į „Formulę-1“ būtų sugrąžinta istorinė šio autosporto puošmena - starto rikiuotės merginos.

Anot „Laisvės“ partijos veikėjo, blogiausiu atveju gražuolės galėtų pagyvinti bent kitais metais Zandvoorto trasoje vyksiančias lenktynes.

„Šis sprendimas susijęs su moterų patronizavimu, tačiau starto rikiuotės merginos su „Formule-1“ yra susijusios ne mažiau nei patys bolidai.

Tik didelis idiotas galėtų sumąstyti, jog gražuolės yra problema.

Kitiems žmonėms jos patinka. Tai - dalis autosporto ir norėtume užtikrinti, jog kitais metais ši graži tradicija bus atkurta vardan jos praeities šlovės“, - aiškino R. van Aalstas.

Priminsime, jog starto rikiuotės merginos iš „Formulės-1“ išnyko 2018 metais.

Komentarai (4)


SliMMaz
| Birželio 15 d. 09:13
Tiesa sakant, nelabai ir krenta i akis, kad ju nera, dar kai senas starto rikiuotes pristatymas budavo, kai kamera nuo pole iki paskutinio vaziuodavo ir rodydavo, mergina-numeri-bolida dar jas matydavai, bet nuo 2010 kazkur, kai starto rikiuote pradejo grafiskai rodyt, matydavai kaip ir dabar- bolidas su lenktyninku ir aplink 10 mechaniku. Jei grazintu sena rikiuotes pristatyma, galetu ir jas grazint, kitu atveju nera prasmes :)
deivec
| Birželio 14 d. 21:08
kam tas mergas grazinti, kai dabar LGBT valdo
A85
| Birželio 14 d. 19:57
[GM]-Car
| Birželio 14 d. 19:45

Gražintu merginas, tai gal šis vyrukas įkalbintu ir FIA , kuro užpildyma sugražinti :D

Tas politikas panašaus lygio kaip Gražulis ar Puteikis, tai tokių balsas toli neina. Kiek suprantu, partija praranda populiarumą, tai rado populiarią temą kurioj pasireikšt ir apie save primint.
[GM]-Car
| Birželio 14 d. 19:45
Gražintu merginas, tai gal šis vyrukas įkalbintu ir FIA , kuro užpildyma sugražinti :D
×