O. Szafnaueris išėjo iš „Aston Martin“ (2)

O. Szafnaueris išėjo iš „Aston Martin“
logo Sausio 05 d. 13:36, Aston Martin F1

„Aston Martin“ komanda šiandien patvirtino, kad Otmaras Szafnaueris pasitraukė iš komandos vadovo posto. Naujojo ekipos vadovo pavardė bus paskelbta vėliau, o kol kas jo funkcijas atliks kiti keli „Aston Martin“ vadybininkai.

„Otmaras Szafnaueris pasitraukė iš kompanijos, jo pareigas „Formulės-1“ komandoje vykdys kiti vadovybės atstovai, kol mes nepaskelbsime apie pamainą.

Mes norime padėkoti jam už darbą komandoje per pastaruosius 12 metų ir palinkėti sėkmės ateityje. Neabejojame, kad jis suras sau naują iššūkį.

Gerai, kad ekipoje yra labai stipri specialistų grupė ir mes turime laiko daug ką pasverti prieš paskelbdami apie naują F-1 komandos vadovybės struktūrą. Dabar komanda pilnai susikoncentravusi ruošdama konkurencingą bolidą 2022 metų sezonui“, - sakoma oficialiame komandos pranešime.

Praėjusio sezono pabaigoje būta kalbų, kad O. Szafnaueris greitai paliks komandą ir buvo kalbama, kad jis išeis į „Alpine“. Pats Otmaras šiuos gandus neigė, sakydamas, kad jis neturi tikslo palikti komandos, nes turi „ilgametį kontraktą“.

Otmaras Szafnaueris prie „Force India“ prisijungė 2009 metais. Jis buvo svarbi figūra, kai ekipai reikėjo įveikti finansinius sunkumus, su kuria ekipa buvo susidūrusi 2018 metais, kol kolektyvo nenupirko Lawrence'as Strollas ir nepervadino jo į „Aston Martin“ gamyklinę komandą.

Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team
Komanda: Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team 2022 sezono taškai: 16
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: AMR22
Plačiau

Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
DDOD
IP: e7c7f34 | 01/05 15:54 Atsakyti
Koks skirtumas kas nominalus vadovas. Visvien Strollas is galines sedynes pavadovauja
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 01/05 13:56 Atsakyti
M.Whitmarshą tikriausiai statys.
×

TOP naujienos