O. Szafnaueris: su patirtimi L. Strollo rezultatai tik gerės (2)

O. Szafnaueris: su patirtimi L. Strollo rezultatai tik gerės
logo 2019 Balandžio 03 d. 12:26, Racing Point

Australijoje, pirmose savo lenktynėse „Racing Point“ komandos sudėtyje, Lance‘as Strollas finišavo 9-tas, uždirbdamas keletą taškų, tačiau Bahreine jam pasisekė mažiau: greitai po starto tarp jo ir Romaino Grosjeano mašinų įvyko kontaktas, dėl ko kanadiečius teko važiuoti į boksus neplaniniam sustojimui.

Galiausiai Strollas finišavo 14-tas, tačiau komandos vadovas Otmaras Szafneueris giria 20-metį Lance‘ą, kadangi mato jo požiÅ«ryje į darbą daug pozityvių elementų.

„Jis yra geras lenktynininkas ir mes galėsime jį daug ko išmokyti – įgaudamas daugiau patirties, jis darys pažangą, - pažymėjo O. Szafnaueris. – Lance‘as dar labai jaunas ir per artimiausius keletą metų taps vis geresniu ir geresniu.

Talentą jis turi, komandai jis duoda gerą atgalinį ryšÄ¯, kadangi žino, ko jam reikia iš mašinos ir itin protingai pilotuoja. Jei kalbėsime apie susidÅ«rimą su Grosjeanu, tai pamatęs jį, aš pagalvojau, kad dėl to kaltas „Haas“ lenktynininkas. Po to aš dar kartą peržiÅ«rėjau įrašÄ… ir supratau, jog tai buvo lenktyninis incidentas.  Viskas priklauso nuo rakurso.

Teisėjai tai taip pat palaikė lenktyniniu incidentu – jie tikriausiai išnagrinėjo šÄ¯ epizodą iš skirtingų matymo kampų. Tenka sutikti su jų išvadomis.

Bet startavo Lance‘as puikiai. Sergio Perezas važiavo 10-tas, o Lance‘as buvo iškart už jo, nors varžybas pradėjo iš 18-tos pozicijos. Ir dar neaišku, kaip jis finišuotų, jei ne susidÅ«rimas su Grosjeanu. Mes visuomet stengiamės startuoti kuo geriau: viso savaitgalio metu ypatingą dėmesį skiriame optimaliam sankabos reguliavimui, kad jis tiksliai atitiktų tai, kaip varantieji ratai sukimba su trasa kiekviename konkrečiame autodrome, o taip pat – jėgos agregato charakteristikoms.

Nepasakyčiau, kad kiekvieną kartą mes stengiamės startuoti maksimaliai agresyviai, bet jei ką nors tu praleisi, tai vietoje to, kad iškovotum pozicijas, tu jas prarasi.

Jei prisiminsime, kas Lance‘ui atsitiko kvalifikacijoje, tai ten jo mašina praslydo, o Sakhiro trasoje to geriau nedaryti. Iš esmės pilotai pageidauja, kad bolidas pasižymėtų kiek per dideliu pasukamumu. Tačiau Bahreine, kai tik galiniai ratai pradeda slysti, padangos iš karto perkaista. Lance‘ui tai prasidėjo 7 posÅ«kyje jo bandymo metu pirmoje kvalifikacijos sesijoje. Atitinkamai, padangos iškart perkaito ir kituose keturiuose posÅ«kiuose buvo prarasta nemažai laiko. Bet visa tai buvo mokymosi procesas – kitą kartą Strollas jau nepadarys panašių klaidų“.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
talianas
| 04/03 16:10 Atsakyti
O kur dingo arogancija, kalbos apie trečią vietą ir kalbos apie podiumus? Kažkaip, prie to, nedera tas mokymosi procesas. Ir Strolas nebedarys panašių klaidų ---- kai jo neliks formulėje.
Micius
| 04/03 13:33 Atsakyti
Be muilo... :D
×

TOP naujienos