Oficialiai pristatytas HRT bolidas (56)

Oficialiai pristatytas HRT bolidas
logo 2010 Kovo 04 d. 20:06, HRT
Šiandien Mursijoje (Ispanija) naujoji „Formulės-1“ komanda HRT – „Hispania Racing Team“ – oficialiai pristatė savo bolidą ir lenktynininkus.
Nuotraukų galerija: HRT bolido pristatymas
Pilkos spalvos, su baltos ir oranžinės intarpais, automobilis, dar neišbandytas bandymų trasose, buvo sukurtas italų kompanijos „Dallara“ specialistų. Jame bus montuojami „Cosworth“ varikliai.
HRT komanda pilnai priklauso ispanų verslininkui Jose Ramonui Carabante, o ekipai vadovauja vokietis Colinas Kollesas. Jos gretose lenktyniaus indas Karunas Chandhokas ir brazilas Bruno Senna.
„Man labai malonu būtent Mursijoje šiandien oficialiai pristatyti mūsų bolido dažymą. Mes taip pat užbaigėme komandos sudėtį – bolidą mūsų pirmajame sezone vairuos indas Karunas Chandhokas“, – pareiškė C. Kollesas.
„Mus labai nustebino Karuno pasirodymas GP2. Indija yra didi šalis. Sportui bus puiku pirmajam Indijos „Grand Prix“ turėti indų lenktynininką. Mursijoje yra dalis komandos šaknų“, – prieš oficialų komandos pristatymą kalbėjo vokietis.
„Po neįtikėtinų lenktynių su laiku užregistruojant komandos pavadinimą viskas pagaliau yra savo vietose ir aš nuoširdžiai tikiu, kad turime puikų pagrindą tolimesniam vystymuisi ir stipriam pasirodymui 2010-aisiais. Dabar turime dirbti kartu. Turime kartu mokytis ir vystytis kaip komanda“, – sakė jis.
Primename, kad dar šių metų pradžioje ši komanda buvo žinoma „Campos“ vardu. Ekipos įkūrėjui Adrianui Camposui pardavus sau priklausiusią ekipos akcijų dalį J. R. Carabante, ši buvo pervadinta į HRT.

Komentarai (56)
mixeris63
| 03/08 13:34 Atsakyti
na man virgin atrodo silpniausia ekipa rikiuoteje..
Ayrton_4eva
| 03/06 18:08 Atsakyti
Atrodo super kad bus 24 bolidai, bet tokia nuojauta kad HRT vilksis gale. Net nuspalvino taip kad nekristu i akis labai. Su asfaltu derinsis, tai kameros tiesiog praleis nepastebeje. Lyderiams bus gonkes su traffic'u kaip per koki zaidima :)
axis
| 03/06 17:43 Atsakyti
kebra, labai gudriai čia hrt sugalvojo, dažymas veiks kaip kamufliažas trasoje, priešininkai net nepastebės kaip buvo aplenkti. čia optimistiniu požiūriu. kiek realesniu - rikiuotės pilotai skūsis kaip jie važiuodami trasa atsitrenkia į nematomą sieną.
Varadero
| 03/06 15:25 Atsakyti
Pasak Bruno jie tikisi buti bent 1 sekunde greitesni uz kitas dvi naujokes. Virgin ir Lotus bandymuose buvo tik 1s greitesni uz Dallara GP2 formules. Dallara is GP2 turi daugelio trasu reikiamus telemetrijos duomenis ir pagal ju kompiuterines simuliacijas F-1 bolidas iskart turetu buti bent 2 sekundemis greitesnis us GP2
rokas 1
| 03/06 14:21 Atsakyti
Minardi :D
T-Ervis
| 03/06 12:26 Atsakyti
Gaila Bruno...pradžioje bolidas bus net 20-30kg sunkesnis už konkurentų.Daug pakabos dalių bus metalinės...anglies pluoštas veluoja.Pusė čempionato bus treniruotės.
dulis_b logo rėmėjas
| 03/06 11:40 Atsakyti
čia man vienam neveikia f-1.lt ar puslapis nulūžęs buvo.
justiniksas
| 03/05 17:52 Atsakyti
Man patinka tokie tamsus bolidai galbut biski i Red Bull panasu
gytisz
| 03/05 16:50 Atsakyti
Paskutinis, bet ne prasčiausias. Man dažymas atrodo labai patrauklus, gal šiek tiek per tamsi automobilio spalva, bet tai atsveria puikiai tinkantys oranžinės spalvos intarpai šonuose. Laukiame trasoje.
pergalingas
| 03/05 15:48 Atsakyti
pagaliau :)) bolidas visai nieko tik spalva man nepatinka ... lauksim kvalifikacijos ... gal kuris nors bolidas is naujokiu finisuos ... reik tiketis :)...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas