Oficialu: Franzas Tostas po sezono paliks „AlphaTauri“

Oficialu: Franzas Tostas po sezono paliks „AlphaTauri“
logo 2023 Balandžio 26 d. 19:09, Red Bull/Getty Images

„AlphaTauri“ komandoje po sezono įvyks didelės permainos.

„AlphaTauri“ paskelbė, kad po sezono atsistatydins komandos vadovas Franzas Tostas. Jį pakeis dabartinis „Ferrari“ sporto direktorius Laurentas Mekies'as.

Taip pat paskelbta, kad buvęs FIA vykdantysis direktorius Peteris Bayeris papildys „AlphaTauri“ komandą generalinio direktoriaus pareigose.

F. Tostas oficialiame pranešime teigė: „Visų pirma, noriu padėkoti Dietrichui Mateschitzui, kuris man suteikė šią nuostabią galimybę tapti „Toro Rosso“ bei „AlphaTauri“ komandų vadovu  pastaruosius 18 metų. 

Man buvo tikra garbė vesti šią komandą į priekį tokį ilgą laiką ir didelis malonumas dirbti su tokiais motyvuotais ir talentingais žmonėmis, kuriuos vienija aistra „Formulei-1“. Būdamas 67-erių, privalau perleisti šias pareigas, Peteris taps naujas generalinis direktorius, o Laurentas komandos vadovas. 

Radome du labai talentingus žmones, kurie padės komandai pakilti į naują lygį. Noriu padėkoti visiems, kurie dirbo su manimi“, – kalbėjo patyręs austras. 

L. Mekies'as, kaip ir P. Bayeris, taip pat yra dirbęs FIA (automobilių sporto federacijoje) prieš 2018 metus, tuomet papildė „Ferrari“ komandą. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218