Oficialu: J. Alguersuari lieka „Toro Rosso“ (6)

Oficialu: J. Alguersuari lieka „Toro Rosso“
logo 2010 Sausio 22 d. 19:07, Getty Images
Toro Rosso“ komanda šiandien oficialiai patvirtino, kad jos gretose ir toliau lenktyniaus ispanas Jaime Alguersuari, važiavęs ekipoje nuo praėjusių metų sezono vidurio.
„Atsižvelgiant į tai, kad jis debiutavo tik įpusėjus 2009-iesiems, Vengrijos GP metu, be išankstinių bandymų, jis pasirodė gerai, antroje metų pusėje pastoviai progresavo, pasižymėjo subrendusiu požiūriu, nors jam tik devyniolika metų“, - komentuodamas žinią, pareiškė ekipos vadovas Franzas Tostas.
„Šiame sezone jo ir vėl laukia sunkūs mokslai, nes visos trasos pirmoje sezono pusėje jam bus nepažįstamos. Jaime išlaikymas taip pat patvirtina mūsų komandos įsipareigojimą kviesti baigusiuosius „Red Bull“ jaunųjų lenktynininkų ugdymo programą“, - pažymėjo jis.
J. Alguersuari nuo 2009 m. Vengrijos GP lenktynių „Toro Rosso“ gretose pakeitė vilčių nepateisinusį daugkartinį „Champ Car“ serijos nugalėtoją Sebastieną Bourdais. Jauniausiu lenktynininku „Formulės-1“ istorijoje tapęs ispanas spėjo startuoti 8 varžybose, bet taškų dar nepelnė. Geriausias jo rezultatas – dukart užimta 12-oji vieta.
2008 m. J. Alguersuari tapo Didžiosios Britanijos „Formulės-3“ čempionu. Pernai ispanas iki debiuto „Formulėje-1“ varžėsi „Formulės-Renault 3.5“ pirmenybėse, kur po pirmųjų 11 lenktynių žengė aštuntoje vietoje.
Dar anksčiau, 2007 m., J. Alguersuari užėmė antrąją vietą Italijos „Formulės-Renault 2.0“ pirmenybėse bei penktąją analogiškos klasės Europos čempionate. 2006 m. ispanas šiose serijose liko atitinkamai dešimtas ir dvyliktas, tačiau triumfavo Italijos žiemos pirmenybėse.
Dar praėjusiais metais „Toro Rosso“ patvirtino, kad ekipoje toliau lenktyniaus ir šveicaras Sebastienas Buemi. Tai reiškia, kad komandos sudėtis šiemet išliks lygiai tokia pati, kokia buvo praėjusių metų čempionato pabaigoje.
Likus 50 dienų iki „Formulės-1“ čempionato pradžios, vis dar nežinomi keturi būsimųjų pirmenybių dalyviai. Abiejų savo lenktynininkų dar neįvardino US F1 komanda, po vieną laisvą vieta yra „Campos“ ir „Renault“ ekipose.
Preliminarios 2010 m. komandų sudėtys


Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
justiniksas
| 01/22 22:40 Atsakyti
neeilinis talentas galetu siaip Renault paimt ji jam Torrro Rosso per prasta komanda
andrius!?!?
| 01/22 21:51 Atsakyti
Puikus vyrukas ir tik sekmes jam, bet kazin ar biski ne per anksti jis pateko tarp geriausiu. Baisu, kad neperdegtu, nes vel prasibrauti atgal i f-1 bus kelikart sunkiau...
Martis_Williams
| 01/22 21:50 Atsakyti
nuotraukoje labai panasus i Syler'i is heroes serijalo...
DonRomaso
| 01/22 20:33 Atsakyti
Idomu tik ar vel nesugalvos pakeist vidury sezono? :)
ecOr
| 01/22 19:58 Atsakyti
Ir gerai.
theFK
| 01/22 19:12 Atsakyti
Buvo laiko klausimas :)
×

TOP naujienos