Oficialu: L. Hamiltonas pratęsė sutartį su „Mercedes“

Oficialu: L. Hamiltonas pratęsė sutartį su „Mercedes“
logo 2015 Gegužės 20 d. 17:49, Daimler
Šiandien „Mercedes“ komanda patvirtino, jog dar trejiems metams pratęsė sutartį su britų pilotu Lewisu Hamiltonu.
Skelbiama, kad pasirašyta sutartis iki 2018 metų pabaigos, jos vertė apie 100 mln. eurų.
L. Hamiltonas: „Mercedes“ komanda yra mano namai ir aš labai džiaugiuosi, kad juose pasiliksiu dar trejiems metams. Ši kompanija labai mėgsta lenktynes – pradedant valdybos nariais ir baigiant paprastais darbuotojais ir visi nuolat trokšta pergalių.
Net ir po sėkmės, kurią mes iškovojome pernai, pergalių troškimas tapo dar didesnis nei bet kada – aš tai jaučiu asmeniškai pagal save. Bolidas, su kuriuo aš dabar lenktyniauju, yra pats geriausias, kokį aš turėjau per visą savo karjerą. Kiekvieną lenktynių savaitgalį aš jaučiu didelį malonumą savo darbe, ypač kovodamas dėl pergalių kiekvienoje trasoje.
„Mercedes“ praėjo mane palaikyti dar 1998 metais ir aš labai didžiuojuosi, kad dėl naujo kontrakto, 2018 metais šioje komandoje aš atšvęsiu mūsų bendradarbiavimo 20-metį“.
„Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas: „Nuoseklumas yra vienas iš esminių sėkmės faktorių „Formulėje-1“ ir dabar mes tai patvirtinome. Praėjęs Lewiso sezonas mūsų komandoje jau įėjo į istoriją, o 2015 metų mūsų prioritetas buvo pratęsti kontraktą su britų lenktynininku kitam laikotarpiui.
Mes turėjome pakankamai daug laiko, todėl niekur neskubėjome. Rezultatas – tvirtas susitarimas, kuris sustiprins L. Hamiltono ryšį su „Mercedes“, kuris dar kartą patvirtina šio piloto ir „Mercedes“ komandos rinkos vertę „Formulėje-1“. Jo pasiekimai trasose kalba už save, jis yra labai ryški asmenybė. Asmeniškai aš irgi džiaugiuosi pratęsus mūsų bendradarbiavimą, kuris leis mūsų komandai turėti patį stipriausią F-1 lenktynininkų porą ir kuri pasieks dar ne vieno istorinio iškovojimo“.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778