Oficialu: N. Karthikeyanas lenktyniaus HRT (10)

Oficialu: N. Karthikeyanas lenktyniaus HRT
logo 2012 Vasario 03 d. 10:55, HRT
Paaiškėjo, kas užims paskutinę laisvą vietą šių metų „Formulės-1“ pirmenybių rikiuotėje – HRT komanda šį rytą oficialiai patvirtino, kad jai vietoje Vitantonio Liuzzi atstovaus Narainas Karthikeyanas.
Indas, šioje ekipoje pradėjęs praėjusių metų sezoną, tačiau čempionato viduryje pakeistas kitu lenktynininku, taps Pedro de la Rosos komandos draugu.
„Reikėjo daug darbo tai pasiekti, tačiau dabar esu pakylėtas, kad būsiu 2012-ųjų rikiuotėje su HRT F1 komanda“, - taip žinią komentavo N. Karthikeyanas.
„Likau patenkintas mūsų stipriu pasirodymu Indijos GP, mano aistringų tautiečių gerbėjų akivaizdoje ir nekantrauju pasinaudoti tuo kaip pagrindu dar geresniems rezultatams 2012-aisiais.“
„Nuo 2011-ųjų pabaigos intensyviai treniravausi, užsitikrindamas, kad būčiau pasiruošęs F-1, jei pasitaikytų galimybė. Džiaugiuosi, kad pasirašiau sutartį su HRT F1 komanda. Su nauja vadovybe, Pedro ir visa komanda tikrai turime potencialo pasiekti pažangą“, - sakė lenktynininkas.
„Turime suprasti, kad F-1 Indijoje yra naujovė. Pirmąsias lenktynes surengėme tik praėjusiais metais ir jos buvo labai sėkmingos. Indų lenktynininkas tikrai padės išlaikyti susidomėjimą viso sezono metu. Didžiuojuosi, kad užsitikrinau galimybę dar kartą sustiprinti Indijos ir „Formulės-1“ tarpusavio ryšius.“
Naujojo HRT komandos vadovo Luizo Perezo–Sala teigimu, ekipoje jau anksčiau važiavęs N. Karthikeyanas padės išlaikyti tęstinumą didelių permainų organizacijoje laikotarpiu.
„Džiaugiuosi, kad šiame sezone galėsiu pasikliauti Narainu, nes jis pridės tęstinumo ir stabilumo. Jis greitas, intuityvus ir patikimas lenktynininkas, pernai pateisinęs lūkesčius, nepaisant tęstinumo trūkumo. Jis nefinišavo tik vieneriose iš aštuonių dalyvautų lenktynių ir puikiai pasirodė paskutinėse“, - sakė ispanas.
„Esu tikras, kad tolesnis darbas ir važiavimas padės jam dar pažengti į priekį. Jei jis patobulės, pagerės ir visa komanda. Šiais metais, galima sakyti, komanda viską pradeda nuo pradžių ir visų indėlis bus labai svarbus“, - pridūrė jis.
35 m. amžiaus N. Karthikeyano ir 40 m. P. de la Rosos duetas bus vyriausias šių metų „Formulės-1“ rikiuotėje. Tiesa, milžiniška patirtimi abu sportininkai pasigirti negali, nes jų abiejų karjerose buvo didelių pertraukų.
27 lenktynėse iki šiol startavęs N. Karthikeyanas F-1 debiutavo 2005 m., kai praleido sezoną „Jordan“ (dabar „Force India“) komandoje. Po to indas dvejus metus dirbo „Williams“ bandytoju, o vėliau apskritai pasitraukė iš F-1 pasaulio ir sugrįžo tik pernai.
2012 m. „Formulės-1“ komandos ir pilotai

Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (10)
Shumis40
| 02/03 21:16 Atsakyti
ir ar is viso tures ?!
Gambler
| 02/03 14:33 Atsakyti
manukai>>> apie HRT tylu nes jie patys dar nenusprende, koki bolida tures siemet :)
manukas
| 02/03 13:57 Atsakyti
idomu koki jie bolida pasiulys, pernai HRT nebuvom mano manymu prasciausias, manau prastesnis bolidas buvo Virdzin, kuri siemet vel nenaudos KERS, o apie HRT siuo klausimu tyluma.
ecOr
| 02/03 13:03 Atsakyti
Vėl šitas klounas vairuos..
dwd
| 02/03 12:51 Atsakyti
HRT komandoje - didžiausia vairuojanti pasaulio kataklizma(-as), gėda...
Midis
| 02/03 11:07 Atsakyti
labiausiai rubenso gaila.. :(
gigster
| 02/03 11:07 Atsakyti
Nu atsikratys nemazos kruvos pinigu ir nemanau, kad kazkokas gero is to bus. Pasiseks jei atvaziuos pilna sezona ir po to vel liks be vietos
annizizi
| 02/03 11:04 Atsakyti
Važiuos kol pinigai pasibaigs...
waiwa
| 02/03 11:01 Atsakyti
Å iais laikais pinigai visada padaro savo :D
rokas 1
| 02/03 10:57 Atsakyti
Pinigai padare savo :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas