Oficialu: „Toro Rosso“ kitąmet atstovaus P. Gasly ir B. Hartley (11)

Oficialu: „Toro Rosso“ kitąmet atstovaus P. Gasly ir B. Hartley
logo 2017 Lapkričio 16 d. 18:34, Getty Images / Red Bull Content Pool

Toro Rosso“ komanda oficialiai patvirtino pilotų sudėtį 2018 metams. Sensacijos neįvyko – kitais metais komandą iš Faenzos atstovaus Pierre Gasly ir Brendonas Hartley.

2017 metų sezoną „Toro Rosso“ pradėjo su Carlosu Sainzu ir Daniilu Kvyatu, bet užbaigė jį nauja sudėtimi – „Red Bull“ programos pilotu Pierre Gasly ir WEC „Porsche“ ekipos lenktynininku Brendonu Hartley.

„Pačioje sezono pabaigoje jie abu įrodė, kad yra pasiruošę „Formulei-1“, greitai surasdami bendrą kalbą su mašina, - sakė komandos vadovas Franzas Tostas. – Abu jie parodė gerą greitį ir nuolat demonstruoja pasiruošimą priimti iššūkį. Kaip mes žinome, toli gražu ne kiekvienas lenktynininkas gali adaptuotis prie F-1 taip greitai.

Mes tikimės, kad jie savo pirmame pilname sezone, kada mes juos aprūpinsime, tikėtina, patikima technika – jie bus stabilūs, o tai leis jiems pasiekti gero rezultato“.

Šiuo momentu „Formulėje-1“ liko trys laisvos vietos. Viena iš jų – „Williams“ – kandidatais į komandą, kurioje tikrai lenktyniaus Lance Strollas, yra laikomi Robertas Kubica, Paulas di Resta, Daniilas Kvyatas ir Pascalis Wehrleinas. Kitos dvi laisvos vietos yra „Sauber“ komandoje.


Komentarai (11)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
| 11/17 00:33 Atsakyti
pradekim nuo to, kad Wehrleinas, Giovinazzi, Leclerc nera tie pilotai, kuriu visi trokstu ir tetruktu siek tiek geresnio piniginio oferio. panasu, kad to piniginio offerio reikia didelio bet ne Mercedes Williamsui, ne Ferrari Haasui ar Sauber jo nedaro.
A85 logo rėmėjas
| 11/16 22:56 Atsakyti
red_speed
11/16 21:07

del grozano, gal ir tiesa. bet jei butu nors viena paeme vietoj magnuseno, tai butu gave ne ka maziau tu pinigu. tad nemanau, kad cia taip paprasta. tad dziovanizi tikriausia nematysime.

Haas turėjo jau vieną Ferrari juniorą, kuris atnešė nulį taškų ir dafiga nuostolių daužydamas bolidą. Tai, manau, Haas pasirinko ne ką prasčiau. Tą, beje, ir pats Gene Haas sakė - pay draiverio atnešama nauda nebūtinai atsveria gero vairuotojo atnešamus taškus.
Giovanazzi irgi Sauberį pataškė ir be to daugiau nieko įspūdingo neparodė. Tai dar vieno sezono developinant į nuostolį kažkam vairuotoją, matyt, nėra Haas planuose.
KM surinko 19 taškų ir atlieka tai ką ir turi atlikt - rinkt taškus. Plius komanda jį palaiko.
Be to, manau, kad Haas nenori tapt Ferrari junior ekipa. Sudarė sutartį su Ferrari, nes taip paprasčiau ir pigiau buvo ateit į formulę, ir už tą pagalbą sumokėjo pinigus. Viskas. Haas yra amerikonas ir savo komandą nori valdyt pats, o ne būt tampomas už Ferrari virvučių ir nori toliau išlaikyt darbinius, pinigais paremtus santykius.
red_speed
| 11/16 21:07 Atsakyti
del grozano, gal ir tiesa. bet jei butu nors viena paeme vietoj magnuseno, tai butu gave ne ka maziau tu pinigu. tad nemanau, kad cia taip paprasta. tad dziovanizi tikriausia nematysime.
svecias787
| 11/16 20:52 Atsakyti
red_speed - manau viskas paprasciau nei tu manai. Magnusenas turi danu remejus ir atnesa maisa pinigu. O grozana eme kaip patyrusi, kuris padetu naujai komandai su tais visais feed back nes jau mates visko. Grozano nera dabar i ka keisti, nes geresniu laisvu nera, o snargliu nepatyrusiu nenori
red_speed
| 11/16 20:44 Atsakyti
svecias787
11/16 20:09

red_speed - jo, dekui. ir eriksonas panasu liks.

na, jis turi remeja, kuris yra komandos savininkas. tai - liks. man tik keista del hass. kodel jie laiko magnusena su grozanu? nei vienas, nei kitas jokiu perspektyvu, pastoviai dauzo bolidus ir visus siuntineja. ferrai pradzioje siule sodinti pas juos leklerka su dziovanizi, bet amerikieciai nei vieno nesutiko paiimti. va ten tai idomios povandenines sroves.
svecias787
| 11/16 20:09 Atsakyti
red_speed - jo, dekui. ir eriksonas panasu liks.
red_speed
| 11/16 20:06 Atsakyti
svecias787
11/16 19:47

Ar ten leclerca ferari sodina ne dzovanazi...? Susiveliau visai...

leklerka
svecias787
| 11/16 19:47 Atsakyti
Ar ten leclerca ferari sodina ne dzovanazi...? Susiveliau visai...
svecias787
| 11/16 19:45 Atsakyti
O tai sauber dar neaisku del dzovanaci? Maniau tik del ericsono dar yra klausimu?
darisimo
| 11/16 19:18 Atsakyti
užvadinime klaidas issitaisykit :)
×

TOP naujienos