P. Fittipaldi lenktyniaus už „Haas“, jei Micką pakviestų „Ferrari“ (3)

P. Fittipaldi lenktyniaus už „Haas“, jei Micką pakviestų „Ferrari“
logo Sausio 22 d. 17:34, LAT Photo

Gruodžio pradžioje „Haas“ komanda pratęsė sutartį su Pietro Fittipaldi, kuris toliau bus šios komandos oficialiu atsarginiu lenktynininku. Šiomis dienomis „Haas“ komandos vadovas Guentheris dar kartą patvirtino, kad jaunasis brazilų kilmės amerikietis sėstų prie „Haas“ bolido vairo, jei Mickas Schumacheris būtų reikalingas „Ferrari“ komandai kaip atsarginis pilotas.

„Ferrari“ komanda šiais metais jaunasis Schumacheris bus atsarginiu „Ferrari“ lenktynininku tuose etapuose, į kuriuos negalės atvažiuoti Antonio Giovinazzi dėl savo įsipareigojimų „Formulėje-E“. Ir jei „Ferrari“ komandai prireiks Micko paramos, į jo vietą „Haas“ sudėtyje prie vairo bus sodinamas Pietro Fittipaldi.

Guentheris Steineris: „Labai džiaugiuosi dėl Micko. Mes apsvarstėme šį klausimą su Mattia Binotto ir suradome variantą, kuris visiems tinka, o ir Pietro yra laimingas turėti tokį šansą. Galų gale, mes su „Ferrari“ esame partneriais.

Pietro jau gerai padirbėjo mūsų komandoje. Jei jūs turite greitą mašiną, jums reikia patyrusio sportininko, o Pietro yra gana patyręs. Mes visi suprantame, kad statistiškai galimybė pakviesti atsarginį pilotą lenktyniauti yra pakankamai maža, bet jei iškiltų būtinybė, mes prie vairo pasodinsime Pietro.

Niekada nepamiršime to, ką Fittipaldi padarė prieš dvejus metus, kai jis pakeitė į siaubingą avariją patekusį Romainą Grosjeaną. Tada jis įrodė lojalumą „Haas“ ekipai.

Tuo tarpu kai kuriose penktadienio treniruotėse už mus lenktyniaus Robertas Schwartzmas, nes taisyklės reikalauja tokiais atvejais prie bolido vairo sodinti visiškai „žalius“ sportininkus“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2022 sezono taškai: 15
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Aa
IP: 8eeb4e2 | 01/27 16:42 Atsakyti
Wtf
01/22 18:22

Ferrari turi lenktynininkus kurie tikrai nesikeis ateinancius kelis metus

Kas zino, gal kuris nors underperformins baisiai prie naujo bolido, tai prames kaip Vetteli.
Vamzdiec
IP: 330e25f | 01/22 18:45 Atsakyti
Wtf
01/22 18:22

Ferrari turi lenktynininkus kurie tikrai nesikeis ateinancius kelis metus

Tai ir Mikui kol kas nera kur skubeti - jam kovo menesi sukaks 23 metai.Jam reikia gerinti rezultatus kasmet,semtis patirties - tai yra daryti ta pati ,ka dare Raselas Williams komandoje,prie pereidamas i Mercedes komanda.
Wtf
IP: 96bf366 | 01/22 18:22 Atsakyti
Ferrari turi lenktynininkus kurie tikrai nesikeis ateinancius kelis metus
×

TOP naujienos