P. Fittipaldi nusivylęs, kad „Haas“ nepasirinko jo

P. Fittipaldi nusivylęs, kad „Haas“ nepasirinko jo
logo 2022 Kovo 11 d. 12:28, LAT Photo

Naujas kontraktas, kurį „Haas“ komanda pasirašė su Kevinu Magnussenu, automatiškai reiškia, kad šios komandos atsarginis pilotas Pietro Fittipaldi netapo Nikitos Mazepino pasekėju ir toliau lieka tik atsarginiu lenktynininku.

Dar „Haas“ ieškant naujo piloto, jos savininkas Gene Haasas kalbėjo, kad jiems reikia kur kas labiau patyrusio sportininko nei brazilas Fittipaldi. Tačiau dabar paaiškėjo, kad Pietro vis tik iki galo tikėjosi, jog pasirinks būtent jį.

„Guentheris Steineris man pasakė, kad komanda svarsto tik dvi kandidatūras, - pasako P. Fittipaldi. - Vienu buvau aš, o kas kitas – aš nežinojau. Kaip vėliau paaiškėjo, kalba buvo apie Keviną ir jie pasirinko jį. Gerbiu tokį komandos sprendimą. Žinoma, man kaip sportininkui, yra apmaudu ir sunku, juolab, kad žinau, jog naujasis VF-22 turi potencialo.

Ką gi, teks toliau atlikti savo darbą, man nieko daugiau nelieka. Gali būti ir kitų šansų. Mano istorija „Formulėje-1“ tuo neužsibaigia. Pasakiau Guentheriui, kad stengsiuos dar labiau. Kiekvieną kartą, kai turėsiu šansą sėstis prie vairo, aš būsiu tam pasiruošęs“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2023 sezono taškai: 35
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066