P. Gasly mašina sulūžo likus 200 m iki finišo

P. Gasly mašina sulūžo likus 200 m iki finišo
logo 2017 Lapkričio 12 d. 22:08, Getty Images / Red Bull Content Pool

„Toro Rosso“ pilotas Pierre Gasly papasakojo, kad jis finišo liniją Interlagose kirto 60 km/h greičiu.

Pierre Gasly buvo vieninteliu „Toro Rosso“ pilotu, kuriam pavyko finišuoti Brazilijos GP – jo komandos draugas Brendonas Hartley pasitraukė iš distancijos dėl mechaninių problemų.

Tačiau Gasly taip pat smarkiai rizikavo nepasiekti languotos vėliavos. Prancūzų piloto, kuris lenktynes užbaigė 12 vietoje, žodžiais, paskutiniame rate bolide staiga dingo galia.

„Mašinoje buvo sumontuota sena MGU-K specifikacija ir aš tikėjausi, kad ji išlaikys iki lenktynių galo, - po etapo pasakojo P. Gasly. – Likus 200 metrų iki finišo, kai aš važiavau iki dugno nuspaudęs akseleratorių, galia visiškai pradingo. Buvo duslus garsas, greitis nukrito iki 60 km/h. Nežinau, su kuo buvo susijusi problema“.

Nežiūrint į problemas, Gasly lenktynes Brazilijoje pavadino pačiomis geriausiomis jo karjeroje „Toro Rosso“ sudėtyje: „Aš žinojau, kad geras startas turi esminę reikšmę, jei nori neblogai pasirodyti. Aš pirmajame posūkyje užėmiau vidinę trajektoriją, vien tik ten aplenkiau tris varžovus, o kai pravažiavau avarijas, kurios buvo toliau, stengiausi maksimaliai atakuoti. Galiausiai aš atsidūriau 9 vietoje po saugos automobilio. Tai buvo labai geras pirmas ratas. Kai dėl greičio, tai mes pasiekėme viską, kas buvo įmanoma. Pirmoje atkarpoje aš stengiausi neatsilikti nuo C. Sainzo, bet po to jis padidino tempą, o mus ribojo padangos. Dėl to pasirodyti geriau mes negalėjome. Mes finišavome po 16 sek. už „Renault“ – tai geriausias mūsų pasirodymas po Malaizijos“.

 

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas