P. Gasly: „Red Bull“ turėčiau būti akivaizdžiu pasirinkimu

P. Gasly: „Red Bull“ turėčiau būti akivaizdžiu pasirinkimu
logo 2022 Sausio 04 d. 17:50, Red Bull Content Pool

2021 metais Pierre'as Gasly praleido gana stiprų sezoną prie „AlphaTauri“ bolido vairo. Ir nors Sergio Perezas puikiai prigijo „Red Bull“ kolektyvo sudėtyje, prancūzas tikisi, kad pagrindinė komanda ateityje susidomės jo kandidatūra.

„Mums reikės aptarti planus su „Red Bull“ artimiausiems dviem metams, todėl, kad aš jau aštuonerius metus esu jų programoje, - P. Gasly žodžius cituoja „GPFans“. - Tai labai ilgas periodas.

Akivaizdu, kad praėjusiame sezone jie turėjo itin konkurencingą automobilį. Pažiūrėsime, kas bus su Maxu Verstappenu ir kaip viskas vystysis toliau, bet aš turiu galvoti apie savo karjerą. Esu dar jaunas, man tik 25 metai ir mano tikslas – būti pirmam kandidatų sąraše į „Red Bull“, kai jie rinksis kitą pilotą.

Visi 8 lenktynininkai, kurie atsidūrė aukščiau manęs asmeninės įskaitos lentelėje, važiavo su kur kas greitesniais bolidais. Todėl svarbu įrodyti, kad jei atsiras laisva vieta, tai aš turėčiau būti akivaizdžiu pasirinkimu. Ir bandau padaryti, kad taip ir būtų“.

Verta priminti, kad P. Gasly jau lenktyniavo už „Red Bull“ - po sezono „Toro Rosso“ sudėtyje prancūzas buvo pervestas į pagrindinę komandą, kai iš jos išėjo Danielis Ricciardo. Tačiau ten Gasly smarkiai atsiliko nuo Maxo Verstappeno ir sezono viduryje Pierre'as buvo atgal išsiųstas į dukterinę komandą, o jo vietą užėmė Alexas Albonas. Nuo to laiko P. Gasly lenktyniauja „Toro Rosso/AlphaTauri“ ir per tą laiką tris kartus buvo užlipęs ant podiumo.

Scuderia AlphaTauri
Komanda: Scuderia AlphaTauri 2023 sezono taškai: 17
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: AT03
Plačiau
Pierre’as Gasly
Pilotas: Pierre’as Gasly 2023 sezono taškai:
Komanda: AlphaTauri Amžius: 27 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066