P. Gasly: „Red Bull“ turėčiau būti akivaizdžiu pasirinkimu (3)

P. Gasly: „Red Bull“ turėčiau būti akivaizdžiu pasirinkimu
logo Sausio 04 d. 17:50, Red Bull Content Pool

2021 metais Pierre'as Gasly praleido gana stiprų sezoną prie „AlphaTauri“ bolido vairo. Ir nors Sergio Perezas puikiai prigijo „Red Bull“ kolektyvo sudėtyje, prancūzas tikisi, kad pagrindinė komanda ateityje susidomės jo kandidatūra.

„Mums reikės aptarti planus su „Red Bull“ artimiausiems dviem metams, todėl, kad aš jau aštuonerius metus esu jų programoje, - P. Gasly žodžius cituoja „GPFans“. - Tai labai ilgas periodas.

Akivaizdu, kad praėjusiame sezone jie turėjo itin konkurencingą automobilį. Pažiūrėsime, kas bus su Maxu Verstappenu ir kaip viskas vystysis toliau, bet aš turiu galvoti apie savo karjerą. Esu dar jaunas, man tik 25 metai ir mano tikslas – būti pirmam kandidatų sąraše į „Red Bull“, kai jie rinksis kitą pilotą.

Visi 8 lenktynininkai, kurie atsidūrė aukščiau manęs asmeninės įskaitos lentelėje, važiavo su kur kas greitesniais bolidais. Todėl svarbu įrodyti, kad jei atsiras laisva vieta, tai aš turėčiau būti akivaizdžiu pasirinkimu. Ir bandau padaryti, kad taip ir būtų“.

Verta priminti, kad P. Gasly jau lenktyniavo už „Red Bull“ - po sezono „Toro Rosso“ sudėtyje prancūzas buvo pervestas į pagrindinę komandą, kai iš jos išėjo Danielis Ricciardo. Tačiau ten Gasly smarkiai atsiliko nuo Maxo Verstappeno ir sezono viduryje Pierre'as buvo atgal išsiųstas į dukterinę komandą, o jo vietą užėmė Alexas Albonas. Nuo to laiko P. Gasly lenktyniauja „Toro Rosso/AlphaTauri“ ir per tą laiką tris kartus buvo užlipęs ant podiumo.

Scuderia AlphaTauri
Komanda: Scuderia AlphaTauri 2022 sezono taškai: 16
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: AT03
Plačiau
Pierre’as Gasly
Pilotas: Pierre’as Gasly 2022 sezono taškai: 6
Komanda: AlphaTauri Amžius: 26 m.
Plačiau

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Wincher
IP: 268b08d | 01/05 09:31 Atsakyti
Visiškai sutinku su "Manau". Nesuprantu aš tos RB svajonės. Kol MV važiuos už RB, tol jis bus pagrindinis ir vietos perspektyviem pilotam nebus. Beto, savo antrą pilotą RB jau rado ir duetas panašu kad veikia. Tuo tarpu Gasly puikiai sekasi dabartinėje komandoje, rodo gera rezultatą, belieka tik išlaukti kol atsilaisvins vieta kitur.
Manau
IP: 181cb29 | 01/04 23:52 Atsakyti
Neturi tiesiog akies ant jo RB, taip jau kartais buna...manau lai nuleidzia galva dirba kaip paskutinius du sezonus ir viena akim ieskosi komandos, Riciardo, Vettel, Alonso jau ne pirmos jaunystes. Svarbu tik pasirinkti teisingai. Labai gaila kad su RB gavosi taip, taciau bent jau kol kas RB pora atrodo stipri
Klepsidra
IP: b7dabf2 | 01/04 20:59 Atsakyti
eilinis priminimas apie save, kai Helmutas net neplanuoja prisiminti. ant kiek sitas yra juokingas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas