P. Gasly: Sakhiro GP bus lyg mini „Indy 500“

P. Gasly: Sakhiro GP bus lyg mini „Indy 500“
logo 2020 Lapkričio 25 d. 21:35, Racing Point

„AlphaTauri“ pilotas Pierre‘as Gasly mano, kad antrosios lenktynės Bahreine bus lyg mini „Indianapolis 500“ varžybos, kuriose daugelis sportininkų važiuos varžovams iš paskos.

Paskutinės trys šių metų sezono lenktynės bus surengtos Bahreine ir Abu Dabyje. Būtent Bahreine įvyks dvi lenktynės. Pirmosioms, Bahreino GP, bus naudojama įprasta trasos konfigūracija. O antrosioms, Sakhiro GP, pasirinkta „išorinė“ trasos konfigūracija, kurią sudaro vos keli posūkiai.

„Bahreino trasa, ta, kurioje lenktyniavome pastaruosius kelis metus, turi ne vieną tiesiąją. Tai gerai, nes bus daugiau vietų, kuriose galėsime atlikti lenkimus. Tuo tarpu antrosioms lenktynėms bus naudojama visai kitokia trasos konfigūracija. Ji visiškai kitokia, beveik ovalas“, - kalbėjo P. Gasly.

„Toje trasoje bus tik keturi posūkiai. Taigi, daugelis dažnai važiuos varžovui iš paskos ir stengsis pasinaudoti sukurtu oro maišu. Tai bus lyg mini „Indy 500“ lenktynės. Man teko įveikti kelis jos ratus simuliatoriuje. Vienas ratas bus įveiktas greičiau nei per minutę. Tad aplenkti lėčiau važiuojančius nebus taip paprasta.“

Greitose trasose, pavyzdžiui Monzoje, sportininkai naudoja įvairias taktikas. Viena iš jų - siekdami užfiksuoti geresnį rato įveikimo laiką, stengiasi pasinaudoti priekyje važiuojančio varžovo ar komandos draugo sukurtu oro maišu. P. Gasly mano, kad tai bus daroma ir antrame Bahreino etape.

„Kvalifikacijoje vėl bus žaidžiami tie patys žaidimai. Pradžioje vienas važiuos priekyje, o kitas seks iš paskos. Vėliau bus apsikeista vietomis. Lenktynėse daugelis stengsis pasinaudoti oro maišu. Turėtų būti įdomi patirtis. Manau, kad lenktynės bus įdomios su daug lenkimų. Sužinosime ar su DRS lenkti bus per daug lengva.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas