P. Gasly: tai buvo pats sunkiausias sezonas mano karjeroje

P. Gasly: tai buvo pats sunkiausias sezonas mano karjeroje
logo 2019 Gruodžio 08 d. 14:45, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ gretose sezoną pradėjęs Pierre'as Gasly jį užbaigė „Toro Rosso“ komandoje, su kurios bolidu kiek netikėtai iškovojo vietą ant podiumo Brazilijos GP lenktynėse.

Pats prancÅ«zas praėjusį sezoną pavadino pačiu sunkiausiu savo karjeroje, per kurį jam teko ne tik pakeisti komandą, tačiau taip pat ir atsisveikinti su artimu draugu Anthoine'u Hubertu, kurio gyvybė užgeso po avarijos patirtos „Formulės-2“ lenktynių metu.

„Tai buvo pats sunkiausias sezonas mano karjeroje. Kai kurie draugai net juokauja, kad šie metai man buvo tarsi filmas, kurį žiÅ«rint sunku patikėti, jog tai galėtų bÅ«ti tiesa. Jei atvirai, panašiai jaučiuosi ir aš pats.

Šiemet patyriau pačių įvairiausių emocijų bei išgyvenimų: nuo nusivylimo ir pykčio iki vienos liÅ«dniausių akimirkų mano gyvenime, kuomet netekau artimo draugo. Tačiau po dviejų mėnesių patyriau ir vieną geriausių momentų savo gyvenime, kai Brazilijoje sugebėjau užlipti ant podiumo“, - bendraudamas su „Motorsport Week“ kalbėjo P. Gasly.

PrancÅ«zas taip pat atskleidė, kad „Red Bull“ sprendimas atsisakyti jo paslaugų sezono viduryje buvo kiek netikėtas.

„Kuomet sužinojau naujienas, buvau šokiruotas ir šiek tiek piktas. Nemanau, kad tai buvo teisinga, kadangi pirmoji sezono dalis nebuvo sėkminga visai komandai. Buvau piktas, tačiau sugebėjau tai paversti pozityvia energija“, - pridėjo P. Gasly


Komentarai (0)
×

TOP naujienos