Pernai teisėjai daugiausiai kartų nubaudė A. Alboną ir L. Hamiltoną (4)

Pernai teisėjai daugiausiai kartų nubaudė A. Alboną ir L. Hamiltoną
logo Sausio 01 d. 16:27, Red Bull Content Pool / Getty Images

Kiekvienais metais paaiškėja net tik sportininkas, kuris buvo geriausias tarp visų dalyvių, bet ir pilotas, kuriam teisėjai daugiausiai skyrė baudos taškų.

Nuo 2014 metų „Formulėje-1“ naudojama baudos taškų sistema. Tad už kiekvieną rimtesnį nusižengimą sportininkams yra skiriami baudos taškai. Surinkus 12 baudos taškų - skiriama vienerių lenktynių diskvalifikacija. Baudos taškai naikinami praėjus 12 mėnesių nuo jų paskirimo datos.

Sebastianas Vettelis praėjusių metų sezoną pradėjo kaip labiausiai prasikaltęs sportininkas. Čempionatui startavus Austrijoje, vokietis turėjo 7 baudos taškus, tačiau per visą praėjusių metų sezoną negavo nė vieno baudos taško.

Visiška S. Vettelio priešingybė praėjusiais metais buvo „Red Bull“ pilotas Alexas Albonas, tapęs naujuoju „F-1 blogiuku“. Tailandietis per praėjusių metų sezoną viso surinko septynis baudos taškus - daugiausiai tarp visų čempionato dalyvių.

Tiesa, jei teisėjai nebūtų pakeitę nuomonės ir anuliavę dviejų baudos taškų, baudos taškais A. Alboną būtų pranokęs septintą čempiono titulą iškovojęs Lewisas Hamiltonas. Po to kai dėl atliktų starto simuliacijų neleistinoje vietoje buvo skirti keli baudos taškai, britas buvo grėsmingai priartėjęs prie diskvalifikacijos. Bet teisėjai vėliau pakeitė nuomonę ir anuliavo britui skirtus baudos taškus.

Labiausiai prasižengusių sportininkų įskaitoje L. Hamiltonas, kartu su George‘u Russellu, liko antroje vietoje. Abu šie sportininkai metus užbaigė turėdami po 6 baudos taškus. Įdomu tai, jog minėtasis G. Russellas praėjusį sezoną buvo baustas tik du kartus, bet abu kartus sportininkui buvo skirta net po 3 baudos taškus. Britas abu kartus buvo nubaustas už geltonų vėliavų ignoravimą Silverstouno ir Stambulo trasose.

Ketvirtoji vieta „blogiukų“ sąraše atiteko kitam Didžiosios Britanijos lenktynininkui Lando Norrisui. „McLaren“ lenktynininkas praėjusį sezoną užbaigė surinkęs 5 baudos taškus.

Pernai išaugo sąrašas sportininkų, kurie negavo baudos taškų. Jei 2019 metais tokių buvo tik 2, tai pernai net aštuoni lenktynininkai išvengė baudos taškų.

Antrus metus iš eilės nė vieno baudos taško negavo „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas.

Praėjusiais metais baudos taškų taip pat negavo: S. Vettelis, Maxas Verstappenas, Pierre‘as Gasly, Nicholas Latifi, Nico Hulkenbergas, Pietro Fittipaldi ir Jackas Aitkenas.


Komentarai (4)
TingiuPrisijungti
IP: 2a8a807 | 01/02 17:47 Atsakyti
Žymioji "cause I'm black" frazė irgi matyt buvo atsakymas į "kodėl NEbaudžia tavęs niekad?" :)
SliMMaz logo rėmėjas
IP: 5202f81 | 01/02 15:28 Atsakyti
Tas Hamiltono baudimas siemet tai toks, so fake... Ta fraze "Hamiltonas nebaudziamas" ne vakar ir ne uzvakar atsirado. Kai metu metus i Hamiltono ir Mercedes veiksmus ziureta atlaidziai, visokie pitu kirtimai aka vokietijoj. Tai siemet biski padalino tokiu lempu, kaip rusijos gp, del vaizdo, o ko ne, kai vistiek titula pasiims, kai pamate, kad biski neapskaiciavo tai anuliavo kelias :)))))))) Bet tai nereiskia, kad ji baus kai tikrai reiks
Cha
IP: 2d96680 | 01/02 09:34 Atsakyti
maFIA yra rasistu sutve, baudzianti spalvotus
Zeto
IP: de65b43 | 01/01 20:18 Atsakyti
Bet komentaruose visada pilna klounu su savo amzinu "Hamiltonas nebaudziamas". Jeigu liudna, sio portalo komentarai visada prajuokins.. fantastu burelis, o kazkada buvo galima ir rimtai padiskutuoti su nusimananciais zmonemis, o eteri tersdavo tik nekurie Michaelio fanbojiski, sudievinti ir nerealus komentai, kuriu autoriai dabar turbut ir patys jau suauge ir i pasauli ziuri realiu zvilgsniu, o ne savo troskimu, jog yrataip, kaip as noreciau, kad "yra" :) Su naujais, kolegos
×

TOP naujienos