„Pirelli“: Abu Dabyje mes išgirsime kitokį padangų vertinimą (2)

„Pirelli“: Abu Dabyje mes išgirsime kitokį padangų vertinimą
logo 2019 Lapkričio 07 d. 16:21, Pirelli

Per penktadienio treniruotes Ostine komandos išbandė naujų 2020 metų „Pirelli“ padangų prototipus. Teoriškai jos turėtų išlaikyti ilgesnę distanciją, dirbti kur kas platesniame temperatūrų diapazone ir mažiau kentėti nuo šiluminės degradacijos, tačiau bandymai buvo nesėkmingi.

Lenktynininkai skundėsi, kad sukibimas su trasa tapo blogesnis nei su 2019 metų padangomis – ir komandų atstovų susitikime su „Formulės-1“ vykdomuoju direktoriumi Chase Carey buvo iškeltas klausimas atsisakyti keisti padangų specifikaciją 2020 metais. Iš tikrųjų, kam reikia keisti padangas naujomis, jei komandos prarado tiek daug laiko ir jėgų adaptuojantis prie dabar naudojamų padangų?

Kitą kartą naujas padangas komandos galės išbandyti tradiciniuose dviejų dienų bandymuose po Abu Dabio etapo ir jei ten laukiamas efektas bus ne itin akivaizdus, komandos gali kelti klausimą dėl 2019 metų padangų išsaugojimo kitais metais.

„Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola mano, kad su 2020 metų padangomis yra viskas tvarkoje, paprasčiausiai oras Ostine buvo nepalankus bandymams.

Mario Isola: Dėl labai vėsaus oro asfaltas Ostine penktadienį buvo labai šaltas ir komandos neturėjo galimybės adaptuoti bolidų nustatymus prie 2020 metų padangų charakteristikų. Kai kuriose ratų serijose jos paprasčiausiai nespėdavo pradėti normaliai dirbti, bet aš esu įsitikinęs – po dviejų dienų bandymų Abu Dabyje mes išgirsime visai kitokius įvertinimus.

Pilotai, kurie dalyvavo mūsų padangų bandymų programoje sezono metu, sakė, kad 2020 metų padangos yra geresnės. Nesuprantama, kodėl mes visus metus matėme pažangą, o Teksase situacija pasikeitė. Tai gali būti susiję tik su šaltu oru. Mes praleidome daug laiko ir jėgų kurdami 2020 metų padangas ir manome, kad jos bus nemenkas žingsnis į priekį“.

 


Komentarai (2)
HORN
| 11/10 22:35 Atsakyti
Man atrodo F1 padangas reikia bloginti, o ne gerinti. Vidutiniškai turbūt 1.3 sustojimo per lenktynes. Aišku gamintojui tai komerciškai labai nekoks žingsnis, bet žiūrovams norisi įdomesnių lenktynių.
ddt
| 11/07 17:46 Atsakyti
Ostine buvo šaltas oras? Ne kartą lenktynės yra vykusios prie +12, tai dabar kaip tokį orą vadint?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas