„Pirelli“ atskleidė laiko skirtumus tarp padangų (3)

„Pirelli“ atskleidė laiko skirtumus tarp padangų
logo 2018 Kovo 10 d. 08:04, Pirelli/LAT Images

Remdamasi Barselonoje vykusių bandymų metu surinkta informacija, „Pirelli“ paskelbė laiko skirtumus įveikiant vieną ratą naudojant skirtingo mišinio padangas.

Vienintelės vidutinio kietumo padangos liko nepakitusios palyginus su praėjusiais metais. Pagal „Pirelli“ paskaičiavimus, skirtumas tarp vidutinio kietumo ir minkštos sudėties padangų yra 0,8 sek. Tuo tarpu skirtumas tarp minkštų ir superminkštųjų padangų skirtumas yra per pus mažesnis - 0,4 sek. O skirtumas tarp superminkštųjų ir ultraminkštųjų - apie 0,6 sek.

„Pirelli“ teigimu, naujosios hiperminkštosios padangas yra 0,7-0,8 sek. pranašesnės už ultraminkštąsias. Italų kompanija kol kas neturi pakankamai duomenų apie kiečiausios sudėties padangas, kurias šiam sezonui paruošė tik kaip atsarginį variantą. Jas ketvirtadienį Barselonoje išbandė tik dvi komandos: „Mercedes“ ir „Sauber“.

Komentarai (3)


Norge
| 2018 Kovo 10 d. 09:28
Rolnadas Sailoras
| 2018 Kovo 10 d. 09:25

Tai kieno iš trijų komandų lyderiu geriausias laikas važiuojant vienodomis padangomis?

cia butu burimas ir kavos tirsciu, nes skirtingu komandu skirtingi pilotai skirtingomis dienomis greitus ratus vaziavo su skirtingais misiniais ir skirtingomis oro salygomis :) teoriskai gal ir galima sudelioti, bet bus stipriai iskreipta viskas
Rolnadas Sailoras
| 2018 Kovo 10 d. 09:26
Visos komandos važiavo ultra šortais.
Rolnadas Sailoras
| 2018 Kovo 10 d. 09:25
Tai kieno iš trijų komandų lyderiu geriausias laikas važiuojant vienodomis padangomis?
×

F-1.lt pulsas