„Pirelli“: dauguma nuspėjamai stojo  vieną kartą (2)

„Pirelli“: dauguma nuspėjamai stojo  vieną kartą
logo 2019 Rugsėjo 08 d. 20:00, Pirelli

„Pirelli“ sporto padalinio vadovas Mario Isola apibendrino lenktynių Monzoje rezultatus,  kur pergalė atiteko „Ferrari“ vairavusiam Charlesui Leclercui.

Mario Isola: Sausoje trasoje dauguma pilotų nuspėjamai pasirinko vieno sustojimo boksuose strategiją. Didžiąją lenktynių dalį vyko kova dėl lyderio pozicijų tarp Charleso Leclero su minkštųjų -kietųjų padangų strategija ir Lewiso Hamiltono, kuris bandė jį „pakirsti“ su minkštųjų-vidutinių“ strategija. Abu lenktynininkai kovėsi iki pat finišo, o pabaigoje prie jų prisijungė dar ir Valtteri Bottas.

Mes pamatėme labai įspūdingai ilgas atkarpas su minkštosiomis padangomis – kai kurie pilotai ir po pusės lenktynių važiavo su starto komplektais. Tam jiems padėjo ir keli virtualaus saugos automobilio režimai.

Mūsų sveikinimai Charlesui Leclercui ir „Ferrari“ su įspūdinga pergale namų trasoje. Mūsų sveikinimai „Renault“, kurie abiem mašinomis finišavo pirmajame penketuke, taip pat nepamirškime ir Antonio Giovinazzi, parodžiusio patį geriausią savo rezultatą“.


Komentarai (2)
Ragaisis
| 09/09 20:21
Manau,kad 1 sustojimas lenktynese yra tikrai per mazai ir reiketu palikti du variantus lenktynese, nes kaip tycia raudonos ir geltonos turi l. skirtingus ypatumus. Be to juk tai f1 ir cia geriausi specialistai ir jie tikrai sugebetu kuro papildyma padaryti super saugiu.
YZF
| 09/08 20:09
Kaip Isola pries lenktynes sake - komandos tikrai pasirinko skirtingas taktikas. Strategiju ivairove pituose siandien buvo is koto vercianti.
×

TOP naujienos