„Pirelli“: keletą savaičių skirsime duomenų analizei (1)

„Pirelli“: keletą savaičių skirsime duomenų analizei
logo 2019 Gegužės 16 d. 14:30, Pirelli

Bandymai Barselonoje buvo baigiamieji šiame sezone. Geromis oro sąlygomis komandos galėjo padirbėti su visais „Pirelli“ padangų mišiniais – rezultatus apžvelgė padangų gamintojo automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola.

„Pirelli“ padalinio vadovas Mario Isola: „Šios dvi dienos buvo labai svarbios – jomis mes užbaigėme oficialią bandymų programą šiame sezone. Kiti padangų bandymai šiemet bus privataus pobūdžio: vasarą mes dar padirbėsime su 13 colių padangomis, o nuo rugsėjo pereisime prie 18 colių.

Antradienį ir trečiadienį asfaltas Barselonoje įkaisdavo iki 40 laipsnių, šiomis šiltomis sąlygomis komandos galėjo atlikti didelę darbų apimtį. Ekipos turėjo visą padangų mišinių liniją ir nors ispaniškas asfaltas labiau tinka kietesnėms padangoms, mes stebėjome, kaip dalyviai išvažiuoja su minkštomis, besiruošdamos būsimiems etapams Monake ir Kanadoje. Akivaizdu, kad jos norėjo įvertinti, kaip elgsis padangos, kai į mašinas bus įdiegti visi atnaujinimai.

Visos komandos dirbo pagal individualias programas, į jas įtraukdami ir jaunus lenktynininkus, kaip to reikalauja taisyklės. „Ferrari“ ir „Racing Point“ pateikė po vieną savo mašiną 2020 metų padangų prototipams išbandyti – dėkoju jiems už tai. Visi padangų bandymai vyko „aklu režimu“, kad komandos ir pilotai nežinotų, su kokia konkrečia specifikacija jie dirba – mes stengiamės visiems suteikti vienodas sąlygas. Mums pavyko surinkti daug informacijos, beje, skirtingomis sąlygomis – jų analizei mes skirsime artimiausias keletą savaičių ir tai turėtų leisti apsispręsti su finaline padangų specifikacija kitam sezonui“.


Komentarai (1)
YuZeFas
| 05/16 18:36 Atsakyti
mes stengiamės visiems suteikti vienodas sąlygas. as netikiu tuom
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas