„Pirelli“ laukia dviejų sustojimų boksuose

„Pirelli“ laukia dviejų sustojimų boksuose
logo 2021 Gegužės 09 d. 11:42, Pirelli

Visi per Ispanijos GP startuosiantys pirmojo dešimtuko nariai lenktynes Barselonoje pradės su minkštosiomis padangomis. „Pirelli“ sporto padalinio vadovas Mario Isola spėja, kad dauguma lenktynininkų šioje trasoje pasirinks dviejų sustojimų strategiją.

Mario Isola: „Visų pirma mes sveikiname Lewisą su šimtąją „pole“ pozicija – tai labai reikšmingas pasiekimas. Skirtingai nei Portugalijoje, Ispanijoje mes nepamatėme aktyvaus vidutinių padangų panaudojimo antroje kvalifikacijos dalyje, taigi visas pirmas dešimtukas startuos su minkštosiomis. Tai rodo, jog minkštosios padangos bus esminės kuriant planus šios dienos lenktynėms. Daug kas rinksis vadinamąją „sprinto“ strategiją ir važiuos dvi pirmas atkarpas su minkštosiomis.

Bet tai nereiškia, kad vieno sustojimo strategija čia yra neįmanoma, bet jos realizacija priklausys nuo kiekvieno sportininko sugebėjimo tausoti padangas. Prieš lenktynes tik keli pilotai turi po du šviežių vidutinio kietumo padangų komplektus – naujų ar truputį įvažinėtų.

Jeigu pilotai, kurie neturi po du vidutinių padangų komplektus, norės lenktynes nuvažiuoti su dviem sustojimais, tai jie turi naudoti vieną vidutinių ir du minkštųjų komplektus. Alternatyva gali būti vieno sustojimo strategija panaudojant kietąsias padangas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794