„Pirelli“ lenktynėse tikisi dviejų sustojimų

„Pirelli“ lenktynėse tikisi dviejų sustojimų
logo 2021 Lapkričio 14 d. 12:28, Pirelli

„Pirelli“ skaičiavimais, pats greičiausias būdas įveikti visą distanciją per San Paulo GP – du sustojimai boksuose, bet daug kas priklausys nuo oro sąlygų – padangų dėvėjimas didės esant aukštesnei temperatūrai, o sekmadienis žada būti pačia karščiausia šio savaitgalio diena.

Pasirenkant dviejų sustojimų strategiją, geriausias variantas – dvi atkarpos su vidutinėmis ir viena – su kietosiomis. Kitas variantas, labai artimas pagal greitį pirmajam – startas su vidutinėmis, kietosios antroje atkarpoje ir minkštosios trečioje.

Teoriškai įmanoma ir vieno sustojimo strategija – ji leistų gauti pranašumą dėl ilgesnės pirmosios atkarpos ir kietesnių padangų, bet tokiu atveju reikėtų įdėmiai sekti padangų būklę.

Kai savaitgalis būna su sprinto lenktynėmis, sportininkai gali laisvai rinktis padangas pirmai ir kitoms lenktynių atkarpoms, bet būtino mažiausiai dviejų sudėčių padangų panaudojimo taisyklė išlieka.

„Pirelli“ sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Smarkus trasos būklės pagerėjimas kartu su vėsiu oru leido lenktynininkams naudoti minkštąsias padangas sprinto metu. Šių padangų pranašumas išryškėjo tik sprinto kvalifikacijos pradžioje, kai Valtteri Bottas ir Carlosas Sainzas puikiai startavo ir užėmė pirmąsias pozicijas. Vėliau reikėjo stebėti padangų būklę ir Valtteri puikiai su tuo susitvarkė, laimėjo sprintą ir iškovojo „pole“ sekmadienio lenktynėse.

Esant šiltesniam orui lenktynių dieną laukiame dviejų sustojimų visoje distancijoje, svarbūs gali būti visi trys čia naudojami mišiniai. Kadangi per sprintą aktyviai buvo naudojamos minkštosios ir vidutinės padangos, o dauguma komandų išskyrė savo sportininkų strategijas, jos turės pakankamai daug informacijos analizuoti padangų darbą“.

„Interlagos", San Paulo
Trasa: „Interlagos", San Paulo (Brazilijos GP)
Ilgis: 4,309 km Ratų skaičius: 71
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218