„Pirelli“ Majamyje tikisi dviejų sustojimų

„Pirelli“ Majamyje tikisi dviejų sustojimų
logo Gegužės 08 d. 11:40, Pirelli

Labai sunku apspręsti dėl optimaliausios strategijos Majamio GP etapo metu. Komandos neturi jokios informacijos apie padangų darbą šioje trasoje ankstesniais metais, o šiemet ilgų ratų serijų nuvažiuoti per treniruotes nepavyko, nes sesijos buvo stabdomos raudonomis vėliavomis.

„Pirelli“ mano, kad greičiausiai lenktynės įvyks su dviem sustojimais, bet daug kas priklausys nuo padangų dėvėjimosi lygio sekmadienį. Vienu iš strategijos parinkimo faktorių galėtų būti itin galimas saugos automobilio išvažiavimas.

„Pirelli“ sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Kvalifikacija buvo gana įdomi, komandos naudojo padangų sukibimo atstatymo metodą, derindami greitus ir lėtus ratus.

Ypač tai ryšku buvo pagal „Ferrari“ naudotą strategiją – pirmoje kvalifikacijos dalyje Charlesas Leclerca su vienu padangų komplektu nuvažiavo tris serijas ratų, o Carlosas Sainzas – net keturias. Po to jie nuvažiavo po tris serijas antroje dalyje ir po dvi finale – ir tai vyko prie pačių karščiausių oro sąlygų šiame sezone.

Optimalią lenktynių strategiją nuspėti yra labai sunku, bet atrodo, kad du padangų keitimai leistų pilotams greičiausiai nuvažiuoti visą distanciją – visi trys galimi padangų mišiniai gali suvaidinti svarbų vaidmenį“.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos