„Pirelli“ nežinojo, kad Turkijoje pakeis asfaltą (3)

„Pirelli“ nežinojo, kad Turkijoje pakeis asfaltą
logo 2020 Lapkričio 13 d. 15:05, Pirelli

Penktadienį rytą per pirmąją Turkijos GP treniruotę dauguma pilotų skundėsi labai slidžiu šios trasos asfaltu, o kartu su „Pirelli“ čia atvežtomis pačiomis kiečiausiomis padangomis tai sudarė patį nesėkmingiausią derinį – treniruotės metu visi slidinėjo tarsi ant ledo.

„Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola pareiškė Stambule, kad kai jie parinkinėjo padangas šiam etapui, jie nežinojo, kad Turkijos trasoje bus paklotas naujas asfaltas.

Mario Isola: Kai rinkome padangas Turkijos GP, mes nežinojome, kad jie žada keisti asfaltą. Tačiau aš neabejoju, kad trasos būklė savaitgalio metu gerokai pagerės, nežiūrint į tai, kad Stambule nėra numatytų palaikymo lenktynių ir komandos turi mažiau minkštųjų padangų komplektų. Kur kas blogiau bus, jei čia pradės lyti ir ant asfalto dangos atsiras alyvos likučių“.


Komentarai (3)
jv
IP: ad2a73d | 11/14 00:38 Atsakyti
Getz
11/13 15:15

Labai gerai. Galetu Pireliui net nesakyt kokioj trasoj butu ateinantis etapas :)

Taip, bet itakos turi ir kai kuriu pilotu “verkslenimai”, cmon, kiti megaujausi. Bet cia tikriausiai priklauso del kurios pozicijos kovoji. Bet kuriuo atveju, tokie pareiskimai Pirelli reklamos nedaro, kad ir kaip tai liudna butu
bratka
IP: 7dc0e27 | 11/13 19:18 Atsakyti
Teks su MS padangomis važiuoti, žiemos sezonas jau prasidėjo.
Getz
IP: 558632c | 11/13 15:15 Atsakyti
Labai gerai. Galetu Pireliui net nesakyt kokioj trasoj butu ateinantis etapas :)
×

TOP naujienos