„Pirelli“: padangų ir strategijų pasirinkimas Monake nebus sudėtingas

„Pirelli“: padangų ir strategijų pasirinkimas Monake nebus sudėtingas
logo 2019 Gegužės 24 d. 09:51, Pirelli

Ketvirtadienį per treniruotes Monake komandos iš esmės dirbo su minkštosiomis padangomis. Skirtumas tarp vidutinių ir minkštųjų padangų – maždaug 0,8 sek., tarp kietųjų ir vidutinių – 0,9 sek., tačiau su kietosiomis niekas nebuvo išvažiavę – Monakui ši sudėtis yra per kieta.

„Pirelli“ atstovas Mario Isola: „Labai tipiškas savaitgalis Monake, nors ketvirtadienį buvo vėsiau nei įprasta, bet kol kas viskas apsėjo be ilgų pauzių.

Per treniruotes lenktynininkai didžiąją dalį dienos dirbo su minkštosiomis padangomis, kurios čia beveik analogiškos pernykštėms hiperminkštosiomis, bet turi didesnį resursą. Jos leidžia nuvažiuoti ilgesnę distanciją, jau dabar mes matėme rezultatus, artimus pernykštei „pole“ pozicijai.

Lieka kai kurių klausimų dėl oro sąlygų kitomis savaitgalio dienomis, bet mes laukiame, kad padangų ir strategijų pasirinkimas čia bus gana paprastas – turint galvoje tą informaciją, kurią per treniruotes surinko komandos“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332