„Pirelli“: saugos automobilis paveikė strategijas (1)

„Pirelli“: saugos automobilis paveikė strategijas
logo 2019 Gegužės 12 d. 20:59, Pirelli

Visi pilotai Barselonoje, išskyrus Nico Hulkenbergą, lenktynėse stojo boksuose po du kartus. Po finišo „Pirelli“ sporto padalinio vadovas Mario Isola susumavo varžybų rezultatus.

Mario Isola: „Saugos automobilio išvažiavimas likus nedaug iki finišo buvo esminiu lenktynių momentu strategijų prasme. Komandos tuo metu atliko antrą sustojimą, atotrūkiai sumažėjo – mes matėme trumpą sprintą iki finišo.

Po staro atrodė, kad mes pamatysime įvairius strategijų variantus su vienu ar dviem sustojimais ir visais trimis padangų mišiniais. Artėjant finišui, tapo aišku, kad yra labai sudėtinga nuvažiuoti visas lenktynes su vienu sustojimu, kadangi šioje trasoje yra pakankamai didelės apkrovos padangoms ir minkštosios bei vidutinės padangos gerokai dėvėjosi.

Mes pasiliekame Barselonoje bandymams antradienį ir trečiadienį. „Ferrari“ ir „Racing Point“ pateiks po papildomą mašiną, kad mes galėtumėme išbandyti 2020 metų padangas“.

Komentarai (1)


leksas
| 2019 Gegužės 13 d. 18:01
nejuokinkit su ta savo sintetika ir savo "strategijomis". Leistų visų mišinių padangas paimti į etapą or grąžintų kuro papildymą tai ir būtų normalios strategijos, o ne kažkokios feikinės su priverstiniu sustojimu. F1 tapo gryna sintetika
×

F-1.lt pulsas