pirkciau Knyga Goodbye Champion, Farewell Friend

2003 Balandžio 05 d. 21:52

Kuo daugiau duomiuosi Ayrton Senna tuo labiau noriu perskaityt knyga "Goodbye Champion, Farewell Friend". Mielu noru ja nusipirkciau o gal kas ir geranoriskai pasierintu paskaityti. laukiu pasiulymu.

2003 Balandžio 05 d. 22:25

:) mm.. gaila neturiu :) bet jai kas draugishkaij atisras ti ir man dosit :)

2003 Balandžio 05 d. 23:05

Ir man butu ydomu paskaityt...

2003 Balandžio 05 d. 23:53

Tai tryse susimete galetumete nusipirkti, nes nemanau, kad kas nors atsiras toks geras ir duos dabar visiems skaityti, ne biblioteka cia gi.... As asmeniskai visus su Ayrtonu susijusius daiktus saugau kaip savo akies vyzdi, ir manau kad nelabai kas duos jums nunaudoti gera knyga...

2003 Balandžio 17 d. 10:17

Šiaip jei yra noras tik paskaityti, tai galiu atšviesti- apie 160 psl. po kokius 10-15 cnt. kainuos pigiau, tik aišku nebeturėsite tų puikių spalvotų nuotraukų, kurių šioje knygoje yra tikrai nemažai. O šiaip knyga kainuoja 16 ar 17 GBP, o šiuo metu GBP kursas tikrai palankiai nukritęs, tad gaunasi apie 85 litai. Dar plius keliokika litukų už paštą ir kt.- išeis maždaug lygiai 100 Lt. Mano subjektyvia nuomone tai labai faina knyga, kuri patiktų tiek "juodam" Ayrton'o fanui, tiek ir šiaip norinčiam pasidomėti viena iš F-1 legendų. Be to, atskirus skyrius nebūtina skaityti iš eilės- kiekvienas jų turi savo struktūrą ir atskirą mintį ir gali būti skaitomas kaip atskiras kūrinys. Tuo galėjote įsitikinti ir skaitydami porą straipsniukų apie Senną šiame puslapyje- jie buvo rašyti stipriai remiantis šia knyga.

Tad jei kas nors susidomėjo galimybe gauti atšviestą knygos kopiją- rašykit čia arba į e-mail: [email protected]