Pirmą kartą Katare surengtoje kvalifikacijoje „pole“ iškovojo L. Hamiltonas

Pirmą kartą Katare surengtoje kvalifikacijoje „pole“ iškovojo L. Hamiltonas
logo 2021 Lapkričio 20 d. 17:02, Daimler AG

Pirmą kartą Katare, Losailo trasoje, surengtoje „Formulės-1“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo ir „pole“ poziciją iškovojo Lewisas Hamiltonas, antroje vietoje likusį Maxą Verstappeną aplenkęs puse sekundės.

Įveikęs savo pirmąjį greitąjį ratą paskutinėje kvalifikacijos dalyje, L. Hamiltonas užfiksavo geriausią rezultatą ir pakilo į pirmą vietą. Britas tuo metu pagrindinį savo varžovą kovoje dėl čempiono titulo M. Verstappeną lenkė 0,162 sek. Bet vėliau L. Hamiltonui pavyko pagerinti savo rezultatą ir antroje vietoje likusį olandą aplenkti puse sekundės. Tad kvalifikacijoje nugalėjęs britas rytoj iš „pole“ pozicijos startuos pirmą kartą nuo etapo Vengrijoje.

Kvalifikacijos pabaigoje rezultato nepagerinęs antrasis „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas liko trečioje vietoje. Tuo tarpu važiavimų pabaigoje priekinį sparną nulaužęs ir padangą pradūręs Pierre‘as Gasly lenktynes Katare pradės iš ketvirtos pozicijos.

Greičiausiųjų penketuką užbaigė „Alpine“ lenktynininkas Fernando Alonso. O ispano komandos draugas Estebanas Oconas liko devintoje vietoje.

Dėl trečios vietos čempionate kovojančios „McLaren“ atstovas Lando Norrisas liko šeštas, greičiu pranokęs „Ferrari“ sportininką Carlosą Sainzą.

Po ilgos pertraukos, pirmą kartą nuo etapo Belgijoje, lenktynes iš pirmojo dešimtuko pradės „Aston Martin“ pilotas Sebastianas Vettelis, šiandien surengtoje kvalifikacijoje užfiksavęs dešimtą rezultatą.

Svarbiausiuose šios dienos važiavimuose prastai pasirodė antrasis „Red Bull“ lenktynininkas Sergio Perezas, likęs už pirmojo dešimtuko ribos - vienuoliktoje vietoje.

Dar prasčiau sekėsi antrajam „Ferrari“ pilotui Charlesui Leclercui, kuris taip pat nepateko į paskutinę kvalifikacijos dalį ir iškovojo tik tryliktą startinę poziciją.

Vt.

Pilotas

Q1

Q2

Q3

Ratai

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2023 sezono taškai: 240
Komanda: Mercedes Amžius: 38 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas