Po lenktynių nubaustas D. Kvyatas prarado Ostine iškovotą tašką (4)

Po lenktynių nubaustas D. Kvyatas prarado Ostine iškovotą tašką
logo 2019 Lapkričio 03 d. 23:49, Red Bull Content Pool / Getty Images

Toro Rosso“ lenktynininkas Daniilas Kvyatas JAV GP lenktynėse finišo liniją kirto 10-oje vietoje ir iškovojo tašką, tačiau iškart po lenktynių buvo priverstas su juo atsisveikinti.

Rusas paskutiniame rate bandė lenkti Sergio Perezą, tačiau neišvengė kontakto, o teisėjai už tai „Toro Rosso“ komandos pilotą nubaudė 5 sekundžių bauda, po kurios D. Kvyatas nukrito į 12-ąją vietą.

Į dešimtąją vietą po ruso baudos pakilo toje situacijoje nukentėjęs S. Perezas, o į 11-ąją - Kimi Raikkonenas.

Priminsime, jog D. Kvyatas panašioje situacijoje buvo atsidūręs ir prieš savaitę Meksikoje, kuomet po lenktynių buvo nubaustas 10 sekundžių bauda bei prarado iškovotus taškus. 


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
| 11/04 10:07 Atsakyti
RBR
11/04 08:19

Sunku pasakyti is sios kameros vaizdo, nes nelabai matosi situacija. Bet panasu, kad RP turi didesni uznugari tarp teiseju. Todel sesta vieta turetu iskovoti

labiau panasu, kad lenkejas neturi IQ, ypac lenkdamas. Hulkas su mirusiom padangom, Perezas su mirusiom padangom - ramiai galejo apsilenkti - kam reikia stumti is trasos, trenktis? sezono pradzioj Kvyatas atrode visai subrendes ir patobulejes. dabar grizo bukumas ir kazkokia desperacija.
RBR
| 11/04 08:19 Atsakyti
Sunku pasakyti is sios kameros vaizdo, nes nelabai matosi situacija. Bet panasu, kad RP turi didesni uznugari tarp teiseju. Todel sesta vieta turetu iskovoti
AF1
| 11/04 00:55 Atsakyti
nma
| 11/04 00:46 Atsakyti
vistiek visi kiti kalti
×

TOP naujienos