Po lenktynių taškus praradęs D. Kvyatas: esu labai nusivylęs dėl tokio teisėjų sprendimo

Po lenktynių taškus praradęs D. Kvyatas: esu labai nusivylęs dėl tokio teisėjų sprendimo
logo 2019 Lapkričio 04 d. 17:43, Red Bull Content Pool / Getty Images

Toro Rosso“ komandos pilotas Daniilas Kvyatas sekmadienį JAV GP lenktynėse finišo liniją kirto dešimtas, tačiau vėliau buvo nubaustas 5 sekundžių bauda ir prarado iškovotą tašką.

Rusas paskutiniame rate susidūrė su Sergio Perezu, tačiau bendraudamas su žurnalistais teigė, kad tai buvo lenktyninis incidentas ir jis neturėjo būti nubaustas.

„Lenktynės buvo pakankamai sunkios. Mums šiek tiek trūko greičio, lyginant su tiesioginiais konkurentais. Nepaisant visų problemų, aš vis tiek sugebėjau iškovoti tašką.

Manau, kad tai buvo kietas, tačiau sąžiningas manevras. Tai buvo toks lenkimas, kokių mes visi norime. Tokių epizodų šį sezoną matėme ir daugiau, tačiau tuomet kiti lenktynininkai nebuvo baudžiami.

Esu labai nusivylęs dėl tokio teisėjų sprendimo. Nemanau, kad tai yra tai, ko reikia mūsų sportui“, - po lenktynių mintimis dalinosi D. Kvyatas.

Priminsime, kad rusas panašioje situacijoje buvo atsidūręs ir Meksikoje, kuomet taip pat po lenktynių finišo sulaukė baudos ir neteko iškovotos devintosios pozicijos.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237