Po teisėjo įsikišimo, laikinai sustabdyta San Paulo GP sutartis

Po teisėjo įsikišimo, laikinai sustabdyta San Paulo GP sutartis
logo Sausio 12 d. 20:28, Getty Images

Iškilus neaiškumams dėl naujo kontrakto tarp F-1 organizacijos ir San Paulo GP organizatorių, teisėjas pripažino sutartį laikinai negaliojančia.

Po to, kai sutarties dokumentai pateko į tam tikrų žmonių rankas, iškilo klausimas ar teisėtai ir tinkamai bus panaudotos viešosios lėšos. Imta abejoti sutarties skaidrumu.

Praėjusių metų gruodį buvo paskelbta, jog su brazilais buvo pasirašyta nauja 5 metų trukmės sutartis, o lenktynės Brazilijoje nuo šiol bus žinomos nebe Brazilijos GP, o San Paulo GP vardu.

Pagal anksčiau galiojusią sutartį, kuri buvo pasirašyta sportui dar vadovaujant Bernie Ecclestone‘ui, F-1 už lenktynes Brazilijoje pastaruosius kelerius metus negavo nė cento. Bet senoji sutartis baigė galioti praėjusių metų gale.

Kadangi plano surengti lenktynes Rio nepavyko įgyvendinti, F-1 atstovams teko ieškoti būdų, kaip išsaugoti etapą Interlagos trasoje, San Paule. Nauja sutartis buvo pasirašyta su naujais organizatoriais, už kurių nugarų slepiasi Abu Dabio valdžia.

San Paulo valdžios įsikišimas turėjo įtakos tam, jog lenktynės nuo šiol bus žinomos kitu vardu - San Paulo GP. Paaiškėjo, kad miesto valdžia kasmet varžyboms skirs po 20 milijonų realų, apie 3,65 mln. JAV dolerių. Anksčiau viešosios lėšos buvo skirtos tik Interlagos trasos renovacijai, bet ne lenktynių organizavimui.

Paaiškėjus naujos sutarties detalėms, buvo pateikta peticija, kurią palaiko vietos tarybos narys bei teisininkas Rubensas Nunesas.

Kol vyksta pradėtas tyrimas, teisėjas Emilio Migliano Neto paskelbė sutartį laikinai negaliojančia.

San Paulo valdžios atstovai reikiamus dokumentus privalo pateikti per penkias dienas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas