Prancūzija pratęsė karantiną, iškilo daugiau abejonių dėl lenktynių

Prancūzija pratęsė karantiną, iškilo daugiau abejonių dėl lenktynių
logo 2020 Balandžio 14 d. 00:41, Red Bull Content Pool / Getty Images

Po to kai Prancūzijos valdžia paskelbė pratęsusi karantiną, iškilo daugiau abejonių dėl F-1 lenktynių Paul Ricard trasoje.

Dėl koronaviruso pandemijos jau buvo atšaukti arba atidėti pirmi devyni šių metų F-1 sezono etapai. Tad pagal dabartinį tvarkaraštį pirmosios lenktynės turėtų būti surengtos birželio 28 dieną Prancūzijoje.

Tačiau pirmadienį Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas paskelbė, kad anksčiau paskelbti apribojimai dėl COVID-19 lieka toliau galioti. Kovo 17 dieną šalis paskelbė mėnesio trukmės karantiną. Šalies valdžios sprendimu, jis buvo pratęstas iki gegužės 11 dienos. E. Macronas taip pat patvirtino, jog masiniai žmonių susirinkimai bus draudžiami iki liepos mėnesio vidurio.

„Vietos, kuriose susirenka žmonės - restoranai, kavinės, viešbučiai, kino teatrai, teatrai, koncertų salės ir muziejai - liks toliau uždaryti. Dideli festivaliai ir renginiai, į kuriuos susirenka daug žmonių, nebus rengiami iki liepos mėnesio vidurio“, - teigė Prancūzijos prezidentas.

Po tokio E. Macrono pranešimo suabejota, kad pavyks surengti F-1 lenktynes Prancūzijoje net ir be sirgalių.

Kol kas nėra aiškus ir Austrijos GP likimas. „Red Bull Ring“ trasoje varžybos turėtų įvykti praėjus savaitei po Prancūzijos GP. O Silverstouno trasos atstovai dėl Didžiosios Britanijos GP lenktynių ketina apsispręsti iki šio mėnesio galo.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos