Prancūzijos GP: šeštadienio treniruotė (2)

Prancūzijos GP: šeštadienio treniruotė
logo 2019 Birželio 22 d. 14:03, Daimler

Paul Ricard trasoje, Prancūzijoje, vykusioje F-1 treniruotėje geriausią rato įveikimo laiką užfiksavo „Mercedes“ komandos pilotas Valtteri Bottas. Suomis vos 0,041 sek. pranoko antroje vietoje likusį komandos draugą Lewisą Hamiltoną.

Važiavimų metu trasos dangos temperatūra buvo pakilusi iki 50 laipsnių Celsijaus. V. Bottas ilgą laiko dalį varžovus lenkė gana didele persvara. Tik treniruotėms artėjant prie pabaigos L. Hamiltonas pagerino savo rezultatą ir nuo suomio atsiliko 0,041 sek.

Beveik puse sekundės nuo V. Botto atsiliko „Ferrari“ atstovas Charlesas Leclercas. Kaip ir „Mercedes“ pilotus, taip ir italų ekipos sportininkus skyrė mažas laiko skirtumas. Mažiau nei 0,1 sek. už komandos draugą buvęs lėtesnis Sebastianas Vettelis važiavimus baigė ketvirtas.

Prastu sukibimu su trasa skundėsi „Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas. Olandas važiavimus baigė penktas, bet nuo V. Botto atsiliko 1,3 sek.

Mažiau nei 0,2 sek. nuo „Red Bull“ pilotų atsiliko „McLaren“ atstovas Lando Norrisas.

Labiausiai treniruotėse nepasisekė „Williams“ atstovui George‘ui Russellui. Britas, kaip spėjama iškilus problemai su jėgaine, didžiąją važiavimų dalį praleido komandos garaže.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

Ratai


Komentarai (2)
RaMa
| 06/22 15:44 Atsakyti
Namą ir žmoną einu pastatysiu už Mercedes dublį ryt.
RaMa
| 06/22 15:44 Atsakyti
Namą ir žmoną einu pastatysiu už Mercedes dublį ryt.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas