Prancūzijos GP: šeštadienio treniruotė

logo 2022 Liepos 23 d. 15:03, Pixabay

Prancūzijoje, Paul Ricard trasoje, surengtose F-1 treniruotėse greičiausiai vieną ratą įveikė „Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas. Olandas už savęs paliko abu „Ferrari“ sportininkus - Carlosą Sainzą ir Charlesą Leclercą.

Olandas kurį laiką pirmavo treniruotėse, geriausią rato įveikimo laiką užfiksavęs su vidutinio kietumo padangomis. Bet po kurio laiko į pirmą vietą pakilo „Ferrari“ sportininkas C. Sainzas.

Vėliau grįžęs į trasą su minkštos sudėties padangomis, M. Verstappenas užfiksavo geriausią šio savaitgalio rezultatą Paul Ricard trasoje, vieną ratą įveikęs per 1 min. 32,272 sek. Olandas 0,3 sek. pranoko antroje vietoje likusį C. Sainzą, kuris kaip ir Kevinas Magnussenas, Prancūzijos GP lenktynes pradės iš rikiuotės galo.

Trečioje vietoje treniruotes baigė daugiau nei puse sekundės nuo M. Verstappeno atsilikęs C. Leclercas.

Beveik sekunde nuo olando atsiliko ir ketvirtoje vietoje važiavimus baigė „Mercedes“ atstovas Lewisas Hamiltonas, pasirinkęs nustatymus, generuojančius daugiau prispaudžiamosios jėgos. Kitas „Mercedes“ lenktynininkas George‘as Russellas liko šeštas. O tarp jų įsiterpė antrasis „Red Bull“ pilotas Sergio Perezas.

Treniruotės nesėkmingai susiklostė „Aston Martin“ lenktynininkui Sebastianui Vetteliui, kuris dėl apgadinto automobilio dugno įveikė 11 ratų ir didžiąją laiko dalį praleido komandos garaže, o ne trasoje.