problema gauti naujienas el. paštu

2010 Liepos 20 d. 22:07

Jau kuris laikas aš ankščiau sėkmingai naudojęsis jūsų atsiunčiamomis naujienomis į mano el. paštą jau kurį laiką, apie mėnesį, jų nebe gaunu. Kai tik bandau dar kartą pateikti paraišką rodo kad yra klaida. Norėčiau paklausti ar tai kas nutikę su sistema, ar Jūs ką keičiat, ar tai mano kompiuterio nustatymai? Ši paslauga man labai patiko ir prie jos labai pripratau ir norėčiau toliau gauti F-1 žinias el. paštu. lauksiu Jūsų atsakymo. Ačių.

2010 Liepos 20 d. 22:23

Aš taip pat nebegaunu naujienų el paštu, kaip tu ir minėjau apie mėnesi, ir pagaliau sutvarkykit ta prisijungimą, nes jau užknyso čia kekvieną kartą prisijunginėti, kaip tik ateiti būną atsijungės, nors ir varnele uždėti. Toliau neveikia slaptažodžio priminimas, sutvarkykit pagaliau tuos errorus.

2010 Liepos 25 d. 14:36

Gaila, tačiau aš irgi jau visas mėnuo negaunu naujienų el.paštu. Tai tikrai labai būdavo patogu. Norėtusi, kad ši paslauga greitu metu būtų sutvarkyta.

2018 Balandžio 06 d. 14:18

Po ilgoooos 8 metų pertraukos problema vėl pasikartojo. Spėju kad susiję su svetainės atnaujinimu. Ar planuojate atstatyti šią funkciją?

TOP naujienos

F-1.lt pulsas