R. Brawnas: jei ne klaida, Vettelis galėjo užimti 2 vietą (6)

R. Brawnas: jei ne klaida, Vettelis galėjo užimti 2 vietą
logo 2018 Birželio 28 d. 12:23, Ferrari

Prancūzijos GP etapas buvo turtingas įvykiais - tam pasitarnavo incidentai įvykę iš karto po starto. Sebastianas Vettelis pats apsukino sau gyvenimą, kadangi jam teko atsilošinėti po susidūrimo su Valtteri Bottu. „Formulės-1“ sporto direktorius Rossas Brawnas mano, kad „Ferrari“ vokiečių pilotas brangiai sumokėjo už savo klaidą.

Rossas Brawnas: „Geriausias laikas penktadienį, „pole“ pozicija šeštadienį ir pergalė sekmadienį – Lewisas Hamiltonas idealiai važiavo visą savaitgalį Prancūzijoje. Pasaulio čempionas ir jo komanda šauniai atsilošė po nelabai sėkmingo Kanados GP etapo ir to reikėjo laukti. Kai Lewisas iškovojo „pole“ šeštadienį, tapo aišku, kad lemiamą vaidmenį šiose lenktynėse turės startas, juo labiau, kad Sebastianas Vettelis gavo galimybę startuoti už savo varžovo kovoje dėl titulo ir jis turėjo kur kas minkštesnes padangas.

Lewisas sugebėjo atmušti „Ferrari“ piloto ataką, o po to Vettelis dėl savo paties kaltės iškrito iš kovos dėl vietos ant podiumo, susidūręs su Valtteri Bottu. Po to Hamiltonas išsaugojo 3-7 sekundžių pranašumą prieš artimiausią persekiotoją Maxą Verstappeną ir galiausiai atšventė pergalę. Žinoma, kad savo vaidmenį suvaidino ir atnaujintas „Mercedes“ variklis, bet Lewisas ir jo komanda, suprantama, puikiai atliko savo darbą.

Vettelis prastai praleido savaitgalį Prancūzijoje. Nors kvalifikacijoje jam pavyko iškovoti trečiąją poziciją ir visus praradimus pavyko sumažinti iki minimumo, sekmadienį jam teko brangiai sumokėti už susidūrimą su Bottu starte. Žinoma, Sebastianui buvo labai sunku išlaikyti Hamiltono tempą, bet jei viskas būtų vykę pagal planą, Vettelis galėjo finišuoti antroje vietoje. Beje, reikia pripažinti, kad penkta vieta – irgi neblogas rezultatas, turint galvoje tai, kad po avarijos jis nusirito į priešpaskutinę vietą.

Net jei Sebastianas mano, kad jam nepavyko pasiekti maksimalaus rezultato, dar ne viskas prarasta, Greičiau atvirkščiai. Prancūzijoje mes pamatėme, kad „Ferrari“ mašina yra visai konkurencinga. Bet teisinga ir tai, kad italų komandai reikia dirbti su 100 proc. efektyvumu, kad galėtų varžytis su tokiu stipriu konkurentu kaip „Mercedes“.


Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ArasHamis
| 06/28 22:43 Atsakyti
Vepla tas Vepelis ir tiek
UAZ
| 06/28 21:53 Atsakyti
Akivaizdziai butu buves pirmas.O jus pienburniai ilsekites po mokslu,nes nepastebesit kaip ateis rugsejo 1-oji.O kai kam dar ir darzelis matau nesvetimas.
nma
| 06/28 20:09 Atsakyti
jei Leclerc ateis i Ferrari, tai gali buti, kad ir baigsis ta Vettelio pasaka formuleje
tdi gt
| 06/28 19:48 Atsakyti
Jeigu moketu lenkti -tai butu lengva antra vieta buvus ...antrus metus geresni bolida turi ,bet vel eina link mediniu medaliu
Pit Crew
| 06/28 17:52 Atsakyti
Jeigu starte Vettelis nebūtų lenkęs, tai dar klausimas ar nebūtų trečias ir atvažiavęs. Viskas starte sprendėsi ir Vettelis tai gerai suprato.
deivec
| 06/28 15:31 Atsakyti
pigiau nei Merc komanda...gerai kai yra 2 nd tier komandos ir gali lenkti kaip stovincius
×

TOP naujienos