„Brawn“ komandos vadovas Rossas Brawnas ekipos lenktynininko Rubenso Barrichello kupinus nepasitenkinimo žodžius po lenktynių pavadinimo susierzinusio žmogaus poelgiu.
Brazilas po varžybų apkaltino komandą tuo, kad ši atėmė iš jo galimybę laimėti šios dienos lenktynes.
„Komanda surengė puikų šou, kaip pralaimėti lenktynes“, – po varžybų BBC televizijai pareiškė veteranas.
„Nuoširdžiai kalbant, nenoriu su niekuo kalbėtis, noriu lipti į lėktuvą ir vykti namo. Žinau, kad komanda kalbės „bla, bla, bla“, ir aš tikrai nenoriu to klausytis“, – pridūrė jis.
R. Brawno teigimu, tokią nuomonę R. Barrichello susidarė tiesiog neturėdamas visos informacijos.
„Manau, kad tai yra susierzinusio lenktynininko poelgis. Taip kartais gaunasi, kai lenktynėms įdedi tiek daug pastangų ir jos nepasiteisina“, - sakė „Brawn“ vadovas.
„Tai gali nutikti, kai išlipo iš bolido galvodamas, kad turėjai laimėti šias lenktynes, ir nežinai visų faktų. Dabar jis žino faktus ir supranta, kas nutiko, todėl viskas gerai“, - teigė jis.
R. Brawno nuomone, tokį R. Barrichello poelgį lėmė jo aistra lenktynėms. Remdamasis greičiausių ratų statistika, ekipos vadovas pažymėjo, kad brazilas neturėjo galimybių laimėti varžybų, nes nebuvo pakankamai greitas.
„Tai aistra, kurią jaučia kai kurie lenktynininkai“, - kalbėjo R. Brawnas.
„Vis dėlto, noriu pasižiūrėti, ką tiksliai jis pasakė, ir viską išsiaiškinti, tačiau jis supranta, kas nutiko lenktynėse. Rubensas šiandien lenktynėse įveikė vienuoliktą greičiausią ratą. Negali laimėti lenktynių, nesvarbu kokia taktika, jei tavo geriausias ratas yra tik vienuoliktas. Tai tiesiog neįmanoma. Tokie yra faktai.“
„Kai jis nusiramins, viena problema liks – kaip važiuoti greičiau. Šiandien buvome nepakankamai greiti ir turime į tai reaguoti, nes kitu atveju išmesime čempionatą iš rankų“, - aiškino jis.
Po R. Barrichello tirados imta galvoti, kad lenktynininkas gali būti atleistas iš komandos, tačiau R. Brawnas atmetė tokią galimybę.
„Visų pirma išsiaiškinsiu visą šią situaciją ir tik tuomet mes ką nors sakysime. Įkarštyje tokių dalykų gali nutikti. Norime susidaryti visą paveikslą bei išsiaiškinti, ką tiksliai jis pasakė“, - sakė komandos vadovas.
„Rubensas yra labai svarbus mūsų komandos narys. Jis liko kartu su komanda sunkiais jai laikais, jis išliko labai lojalus ekipai ir to keliais susierzinimo žodžiais po lenktynių neįmanoma sugriauti“, -pridūrė jis.