R. Brawnas: Silverstounas yra svarbi „Formulės-1“ istorijos dalis (1)

R. Brawnas: Silverstounas yra svarbi „Formulės-1“ istorijos dalis
logo 2019 Liepos 11 d. 16:35, Mercedes

Po to, kai Didžiosios Britanijos GP rengėjai pasinaudojo galimybe anksčiau laiko nutraukti sutartį su F-1 dėl lenktynių Silverstoune rengimo, siekiant geresnių finansinių sąlygų, buvo iškilusi grėsmė, kad šio sezono lenktynės šioje legendinėje trasoje gali būti paskutinės.

Vis tik antradienį F-1 išplatino pranešimą, kuriame patvirtino, jog Silverstouno trasa sezono kalendoriuje liks mažiausiai iki 2024 metų pabaigos.

Čempionato sporto direktorius Rossas Brawnas, kuris taip pat aktyviai dalyvavo derybose dėl naujos sutarties, džiaugėsi, kad abiem pusėms pavyko pasiekti kompromisą ir pažymėjo Silverstouno svarbą F-1 istorijoje.

Silverstounas yra svarbi „Formulės-1“ istorijos dalis. Ši trasa išsiskiria savo ypatinga atmosfera. Didžiosios Britanijos fanai taip pat yra nepakeičiami, todėl aš esu labai laimingas, jog pavyko pasiekti susitarimą.

„Formulei-1“ yra be galo svarbu išlaikyti trasų įvairovę. Silverstounas tampa rimtu iššūkiu pilotams ir jie tai labai vertina. Be to, pastaraisiais metais čia vykdavo itin įdomios lenktynės, kuriose netrūko veiksmo.

Kai „Liberty Media“ perėmė F-1 vairą, mes vieningai sutarėme ieškoti galimybių labiau plėstis į Aziją bei JAV. Tačiau tuo pat metu norėjome išlaikyti ir tokias esmines trasas kaip Spa, Monza, Monakas ar Silverstounas. Šios tradicinės trasos yra svarbi F-1 dalis, todėl norime jas ir toliau turėti savo lenktynių kalendoriuje“, - kalbėjo R. Brawnas bendraudamas su „Speedweek“.

 Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
deivec
| 07/11 17:08 Atsakyti
o spa ar kanada svarbi ? del to kartais nebudavo kalendoriuje
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas