R. Brawnas: turime leisti bandymus naujokams (20)

R. Brawnas: turime leisti bandymus naujokams
logo 2009 Rugpjūčio 09 d. 22:00, Brawn
„Brawn“ komandos vadovas Rossas Brawnas paragino suteikti galimybę „Formulės-1“ naujokams išmėginti bolidus, taip padarant bandymų draudimo išimtį.
19 m. amžiaus Jamie Alguersuari prieš dvi savaites debiutavo lenktynėse prieš tai net rimtai neišmėginęs vairuoto „Toro Rosso“ bolido. Bandymų nebuvo leista surengti ir į „Formulę-1“ po dviejų savaičių sugrįšiančiam Michaeliui Schumacheriui.
„Manau, kad niekuomet neturėtume pamiršti, kokia visuomet sudėtinga yra „Formulė-1“, - italų laikraščiui „Gazzetta dello Sport“ pareiškė R. Brawnas.
„Turime padaryti taip, kad lenktynininkas – ypač turiu galvoje naujokus – turėtų galimybę išmėginti bolidą prieš lenktynių savaitgalį, kad galėtų jį vairuoti jausdamasis bent šiek tiek užtikrintai“, - pažymėjo „Brawn“ komandos vadovas.
Specialisto teigimu, dabartinis bandymų draudimas netaikant jokių išimčių kelia rimtų saugos problemų, kurias būtina kuo greičiau išspręsti.
„Alguersuari Vengrijoje pasirodė puikiai, tačiau neturėtume turėti vilčių, kad taip baigsis visada“, - teigė R. Brawnas.
„Dėl to kyla saugos problemų, kurias turime aptarti, ir esu tikras, kad rasime sprendimą“, - pridūrė jis.

Komentarai (20)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
annizizi
| 08/10 17:32 Atsakyti
Penktadieni yra trys valandos treniruotems. Manau pilnai jas isnaudojus tikrai nekiltu bedu su uztikrintumu ir saugumu.
EDvinis88
| 08/10 12:52 Atsakyti
draudimas bandyt del kastu mazinimo,apsurdas konkretus, jie daugiau simuliaturiam turbut isleidzia dabar, leistu pora savaiciu per sezona pabandyt ir nemanau kad kas bloga nutiktu, tarkim i sezona galima du kartus po savaite testuos bolidus sutartomis dienomis visoms komandoms.... ir ka cia daug lb kainuotu? benzino jie neskaiciuoja kainos kai aerodinamikai tiek isleidzia, o dabar sukuria nauju daliu ir neaisku ar jos veikia ar ne,ot tai logiskai pinigai isleisti.... nu nereikia net tos savaites,du kartai po 3 dienas, tik pilotai kazin ar atlaikytu toki kruvi nes nemanau kad tada leistu jiem kas tinginiaut...
Zeto
| 08/10 12:03 Atsakyti
o kazin kas butu isdrises gazetai delo sport pasakyti priesingai?? :D :D :D
ThaPsycho
| 08/10 11:51 Atsakyti
Tie draudimai del kastu mazinimo.
Viktogor
| 08/10 10:57 Atsakyti
LT_MAN> tiesiog perskaitei mano mintis!
raptilia
| 08/10 10:21 Atsakyti
na as manyciau, kad isvis reiketu leisti bandymus daryt sezono metu bent kokiai pora savaiciu, kad butu galima normaliai pratestuoti naujus patobulinimus, nes dabar tai vapshe nesamone gaunas su tais draudimais..
goGOgo
| 08/10 09:53 Atsakyti
as tai pritarciaiu kad isvis panaikintu tuos bandymy trasoje draudimus:) jie daugeu blogo gali atnest nei gero... ir sheip...zmones gauna bolide pasedet max 6 val per 2 savaites..egzotika kaskoke,D
Dovydas
| 08/10 09:50 Atsakyti
Vietoj Piquet'o kas ateis? Tam manau reikėtų bandymų :D
STI
| 08/10 00:51 Atsakyti
niekas cia jokiu atostogu negautu. weegi> 50 ratu komandai? - islieka belekokia galimybe belekiek testu daryt. vienam naujokui - gal ir pakankamai, bet vel gi - per daug laisves. imkim siu metu Jamie ir Michaeli - absoliuciai skirtingos lygos.. kaip juos ispraust i remus? jei leidziam bandymus, tuomet kintamieji kokie?: ratai(km?), kuras, padangos, laikas, siaip blevyzgos (fia). bet koks salygu velesnis pakeitimas bet kokiam ankstesniam kintamajam ne i nauda numatyto rezultato priartinimui (laboru pasekmes and so on).. tai taikoma bet kur. visai kitas reikalas jei snekam apie NEkintamuosius.. ty tuos kurie nesikeicia esamojoje padetyje: draiveris+belekiek remeju+viskas+viskas; end. siuo atveju visa strategija (suprask: verslo planas) statoma ant pelno. ats aiskus?
MANOR
| 08/10 00:02 Atsakyti
Faktas - nu jo, papult i F-1 jaunimui turetu but lengviau, tik issilaikyt butu sunkiau. Bet bent gautu sansa :) weegiz - manau ir del 50 ratu Rubensas dabar gautu atostogu :))
×

TOP naujienos